14:311394/2/20 يكشنبه
سكوت پنج روزه در پالايشگاه گاز سرخون به منظور توليد پايدار در صنعت گاز


 

محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از سکوت پنج روزه پالایشگاه گاز سرخون در راستای طرح توسعه و افزایش تولید خبر داد...


 

سكوت پنج روزه در پالايشگاه گاز سرخون به منظور تولید پایدار در صنعت گاز

محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از سکوت پنج روزه پالایشگاه گاز سرخون در راستای طرح توسعه و افزایش تولید خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم

همزمان با شروع عمليات Total Shut Down در پالايشگاه گاز سرخون،كليه مسئولين و كاركنان تلاشگر شركت در يك كار گروهي منسجم و فشرده ،فعاليتهاي تعميراتي تعريف شده را مطابق با برنامه زمان بندي پيگيري و به انجام مي رسانند.

مهندس محمدحسین نوروزی افزودند : در اولین روز از عمليات  Total S/D و فرآيند بازرسي، از مهم ترین پروژه های در دست اقدام تعویض خطوط 20 اینچ خروجی گاز و نصب میتران جدید در راستای توسعه و افزایش تولید پایدار در این پالایشگاه بوده که این عملیات با همت و تلاش شبانه روزی متخصصان و کارکنان این شرکت در حال انجام می باشد.

ایشان در ادامه اظهار داشتند : در طول زمان Total S/D علاوه بر پروژه میتران فعالیتهای تعمیراتی در قسمت های مختلف پالایشگاه سرخون برنامه ریزی شده که بصورت همزمان و با حفظ ایمنی و استاندارهای لازم در حال انجام می باشد.

وی در پايان زحمات همكاران خدوم این شرکت در بخشهاي مختلف اعم از واحدهاي تعميراتي، بهره‌برداري، مهندسي، بازرسي فني،HSE، حراست ، منابع انسانی ، مستغلات ، خدمات دفتری و رفاهی و.... را ستودني و شايسته تقدير دانسته و اظهار اميدواري نمود انشا اله بحول قوه الهی و با درایت و همت کارکنان این شرکت بتوانيم نقشي هر چند كوچك درصنعت گازکشور داشته باشیم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 1103
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما