14:011394/2/20 يكشنبه
اقدامات موثر واحد ايمني، بهداشت و محيط زيست به منظور ايمن سازي TOTAL S/D پالايشگاه گاز سرخون


 

واحد ايمني بهداشت و محيط زيست اين شركت با توجه به حجم گسترده و مخاطرات فعاليت‌هاي پيش روي روي واحدهاي مختلف سازمان به منظور تلاش در جهت تحقق اهداف و استراتژي سازمان در حوزه ايمني و سلامت کارکنان ، برنامه‌هاي مدون و جامعي با محوريت مديريت ريسك فعاليت‌ها در دستور كار خود قرار داده است...

 

اقدامات موثر واحد ايمني، بهداشت و محيط زيست به منظور ايمن سازي TOTAL S/D پالایشگاه گاز سرخون

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم، واحد ايمني بهداشت و محيط زيست اين شركت با توجه به حجم گسترده و مخاطرات فعاليت‌هاي پيش روي روي واحدهاي مختلف سازمان به منظور تلاش در جهت تحقق اهداف و استراتژي سازمان در حوزه ايمني و سلامت کارکنان ، برنامه‌هاي مدون و جامعي با محوريت مديريت ريسك فعاليت‌ها در دستور كار خود قرار داده است.

منبع خبر به نقل از دكتر ذاكري رئیس ایمنی ، بهداشت و محیط زیست افزود : حفظ و استمرار ايمن امور مختلف واحد هاي سازمان توأم با كار بدون حادثه از برنامه های اصلی و بسیار مهم این واحد در زمان عملیات Total S/D برشمردند.

ایشان درادامه بیان داشتند که : برگزاري جلسات هدفمند با مسئولين واحدها، بررسي سناريو فعاليت‌هاي واحد بهره‌برداري در از سرويس خارج كردن و راه اندازي واحدهاي عملياتي و برنامه‌ريزي براي مديريت ريسك آن، بررسي سناريو فعاليت‌هاي واحد تعميرات و برنامه ريزي براي مديريت ريسك آن، برنامه ريزي يكپارچه براي حصول اطمينان از حسن اجراي مجموعه مقررات صدور پروانه هاي كارو در نهايت پوشش ميداني فعاليت‌ها توسط كارشناسان واحد ايمني و اكيپ‌هاي كامل امداد و اطفاء را از اهم اقدامات برنامه‌ريزي شده براي انجام يك تعميرات ايمن و بدون حادثه برشمردند.

وي  در خاتمه اظهار اميدواري كرد انشاء اله بحول قوه الهی و با تعامل سازنده واحد‌هاي فعال در TOTAL S/D پالایشگاه گاز سرخون کلیه فعالیت های برنامه ریزی شده با حفظ و رعایت مقررات ایمنی و بدون هیچ گونه حادثه ای با موفقیت انجام گردد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 1167
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما