15:101394/2/20 يكشنبه
بازديد مديرعامل و جمعي از مسئولين از انجام عمليات Total S/D پالايشگاه گاز سرخون


 

در راستاي بهبود ارتباطات درون سازماني و همزمان با آغاز عملیات Total S/D پالایشگاه گاز سرخون ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت بهمراه برخی از مسئولین روز جمعه مورخه18/02/94  با حضور در تاسيسات از نزديك با فعالیت و تلاش های بی شائبه همکاران خدوم واحد های مختلف پالايشگاه گاز سرخون ديدار نمود...


 

بازدید مدیرعامل و جمعی از مسئولین از انجام عملیات Total S/D پالایشگاه گاز سرخون

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ،در راستاي بهبود ارتباطات درون سازماني و همزمان با آغاز عملیات Total S/D پالایشگاه گاز سرخون ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت بهمراه برخی از مسئولین روز جمعه مورخه18/02/94  با حضور در تاسيسات از نزديك با فعالیت و تلاش های بی شائبه همکاران خدوم واحد های مختلف پالايشگاه گاز سرخون ديدار نمود.

مهندس نوروزی در ابتدا از انجام عملیات تعویض خطوط 20 اینچ مربوطه به خروجی گاز پالایشگاه گاز سرخون و سایر واحد های این تاسیسات دیدار نموده و از همت و تلاش شبانه روزی همکاران تقدیر و تشکر نمودند.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم درادامه با حضور در واحد ايمني و آتشنشاني پالايشگاه،ضمن تشكر از زحمات شبانه روزي كاركنان اين واحد،ايمني و آتشنشاني را جزء لاينفك فعاليتهاي عملياتي دانست.

ایشان سپس با حضور در  اتاق كنترل پالايشگاه ،ضمن عرض خداقوت به كاركنان نوبتكار در خصوص اهميت فعاليتهاي نوبتكاري سخناني را بيان نمود.

وی در خاتمه از زحمات همه دست اندرکاران بالاخص همکاران عزیز واحدهای : تعمیرات ، بهره برداری ، HSE ، بازرسی فنی ، مهندسی و توسعه ، منابع انسانی ، مستغلات ، خدمات دفتری و رفاهی ، حراست و... تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد که انشاء اله بحول قوه الهی و با درایت و همت متخصصان و کارکنان  توانمند این شرکت بتوانیم بار دیگرسهم بسزایی در تولید پایدار صنعت گاز کشور داشته باشیم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 1164
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما