برگزاری مراسم روز جانباز درشرکت پالایش گاز سر خون وقشم
 • 1397/2/4 سه‌شنبه برگزاری مراسم روز جانباز درشرکت پالایش گاز سر خون وقشم
  بمناسبت میلاد با سعادت سه اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روز پاسدار، و حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و حضرت امام سجاد(ع) مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت پالایش گاز سزخون وقشم در نمازخانه امیرالمومنین پالایشگاه با حضور مسئولین و کارکنان برگزار گردید.

  برگزاری مراسم روز جانباز درشرکت پالایش گاز سر خون وقشم

  بمناسبت میلاد با سعادت سه اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روز پاسدار، و حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و حضرت امام سجاد(ع) مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت پالایش گاز سزخون وقشم در نمازخانه امیرالمومنین پالایشگاه با حضور مسئولین و کارکنان برگزار گردید.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی در این مراسم پاکدامن رئیس بنیاد شهید استان هرمزگان بعنوان سخنران این مجلس به ایراد سخن پرداختندو ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،بیان داشتند:جانبازان هشت سال دفاع مقدس در زمان جنگ باایستادگی و مبارزه در برابر دشمن و در بعد از جنگ هم مثل همان دوران در عرصه های اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی کار جهادی و ازخود گذشتگی را به نمایش گذاشته اند. وی همچنین با بیان اینکه وظیفه ما در خصوص جانبازان و کسانی که جان خود را در برابر دشمن برای حفظ خاک وطن از دست داده اند، عنوان داشت:هر کدام از ما باید قدر این انقلاب و رویدادهای آن ،آثار و ارزش های جنگ تحمیلی را بدانیم و ارج نهیم،زیرا آسایش و امنیت و آزادی بیان حال حاضر که در جامعه ی ما حکم فرماست مدیون این عزیزان و خون شهیدان هستیم.

  دراین مراسم مهندس نوروزی مدیرعامل وحسین طهماسبی مسئول امور ایثارگران شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن تبریک این ایام در خصوص کمال و ارزش های دفاع مقدس و جانبازان عزیز مطالبی بیان داشتند.

  در پایان این مراسم ضمن مولودی خوانی مداح اهلبیت از جانبازان هشت سال دفاع مقدس این شرکت با اعطاء شاخه گل و هدیه تقدیر بعمل آمد.

   

   

  دریافت لوح تقدیر با شکوه برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
 • 1397/1/26 يكشنبه دریافت لوح تقدیر با شکوه برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
  مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به عنوان میزبان و با شکوه تر برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران تقدیر بعمل آوردند.

      دریافت لوح تقدیر با شکوه برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره

  مسابقات قرآن کریم ونهج البلاغه

  مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به عنوان میزبان و با شکوه تر برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران تقدیر بعمل آوردند.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم قائم مقام وزیر نفت در این لوح تقدیر از مهندس نوروزی به پاس زحمات و برای قدردانی و تکریم از مساعی و کوشش مجدانه و شئون کاری و توفیق عمل به فرامین سراسر مهر و عطوفت خداوند سبحان یاد نمودند و این لوح، تقدیم حضور ارزشمند ایشان گردید.

  مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در نیمه اول آذرماه 96 در بندرعباس هتل هرمز به تعداد  550 نفر در رشته های قرائت /ترتیل و تحقیق/حفظ/ مفاهیم قران/ نهج البلاغه و اذان برگزار گردید.
   

صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف برق در ساعات اوج بار تابستان 1396 درشرکت پالایش گاز سرخون وقشم
 • 1397/1/26 يكشنبه صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف برق در ساعات اوج بار تابستان 1396 درشرکت پالایش گاز سرخون وقشم
  شرکت پالایش گاز سرخون وقشم با هدف اعمال مدیریت تولید و مصرف انرژی برق ، تامین بخشی از انرژی مورد نیاز استان هرمزگان و همچنین به جهت ارتقاء سطح تعاملات سازنده فی مابین با دستگاه های اجرایی منطقه درتابستان سالجاری ، قراردادی را با شرکت توزیع برق استان هرمزگان در قالب توافقنامه همکاری درطرح تابستانه منعقد نمود .

  صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف برق در ساعات اوج بار تابستان 1396 درشرکت پالایش گاز سرخون وقشم

   
   
  شرکت پالایش گاز سرخون وقشم با هدف اعمال مدیریت تولید و مصرف انرژی برق ، تامین بخشی از انرژی مورد نیاز استان هرمزگان و همچنین به جهت ارتقاء سطح تعاملات سازنده فی مابین با دستگاه های اجرایی منطقه درتابستان سالجاری ،  قراردادی را با شرکت توزیع برق استان هرمزگان در قالب " توافقنامه همکاری درطرح تابستانه "  منعقد نمود
  . 

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گازسرخون وقشم و به نقل از کارشناس ارشد مدیریت انرژی شرکت مهندس باخدا : با استناد مصوبه هیات محترم وزیران و همچنین رهنمودهای استاندارمحترم هرمزگان مبنی بر همکاری دستگاه های اجرایی منطقه در راستای تامین برق پایدار و گذر از پیک فصلی استان و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ صرف جویی در سطح جامعه ، متخصصان و کارشناسان توانمند این شرکت توانستند با استعانت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) در زمینه اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و با بهره گیری از فرصت های بوجودآمده ، تعهد عملی خود را با بیشترین میزان مشارکت در بین شرکت ها و صنایع بزرگ استان هرمزگان به خود اختصاص داده و از این منظر بعنوان بزرگترین سازمان در طرح مشارکت تابستان سالجاری با شرکت توزیع برق استان هرمزگان معرفی گردد .

  وی در ادامه با اشاره به توافقنامه مذکور اظهارداشت : این شرکت  در ادامه همکاری های فیمابین ، توانست کل برق مورد نیاز خود را در طول مدت همکاری با شرکت توزیع برق استان هرمزگان ، معادل 000 600 1 کیلوات ساعت ، بدون اتکاء به برق شبکه سراسری وتنها با استفاده از نیروگاه داخلی پالایشگاه تامین نماید .

  در پایان از همکاران محترم و واحدهای مرتبط با این موضوع، عملیات/ تعمیرات/ بهره برداری و بازرسی فنی و... تقدیر و تشکر بعمل می آید.


   

اتمام تعمیرات اساسی مخازن کروی ذخیره سازی LPG
 • 1396/12/28 دوشنبه اتمام تعمیرات اساسی مخازن کروی ذخیره سازی LPG
  آقای مهندس سیف اله بازرگانی معاونت عملیات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام عملیات تعمیرات اساسی مخازن کروی ذخیره LPG توسط کارشناسان و متخصصین تعمیرات پالایشگاه گاز سرخون و قشم خبر داد.


  اتمام تعمیرات اساسی مخازن کروی ذخیره سازی LPG

  سیف اله بازرگانی معاونت عملیات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام عملیات تعمیرات اساسی مخازن کروی ذخیره LPG توسط کارشناسان و متخصصین تعمیرات این پالایشگاه خبر داد.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی، پالایشگاه گاز سرخون و قشم دارای چهار دستگاه مخازن کروی ذخیرهLPG  هر یک به ظرفیت 500 مترمکعب به منظور ذخیره گاز مایع تولیدی واحد 700 می باشد که به جهت آماده به کار بودن این تجهیزات ، عملیات تعمیرات اساسی مخازن TK-703&4 مطابق برنامه سالانه تعمیرات آغاز گردید .

  اهم فعالیت های انجام شده در تعمیرات اساسی به شرح ذیل می باشد  :

  1-    آماده سازی و تخلیه مخازن TK-703&4جهت انجام تعمیرات اساسی توسط واحد بهره برداری

  2-    انجام داربست بندی جهت کار در شرایط ایمن توسط واحد مکانیک عمومی .

  3-    مسدود نمودن ورودی و خروجی مخازن و باز کردن دریچه های MAN WAY و باز نمودن کلیه اتصالات و کلیه ولو ها و سفتی ولو ها و کنترل ولو ها مطابق برنامه و همچنین چک لیست FPM08 مخازن کروی ، توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  4-    اسکراب و تمیزکاری کف و دیواره های مخازن توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  5-    بازدید و بازرسی مخزن و کلیه اتصالات توسط واحد بازرسی .

  6-    سرویس و انجام کالیبراسیون کلیه ادوات ابزار دقیق مخازن .

  7-    بازرسی و تعمیر و تست کلیه ولوها و سفتی ولوها و کنترل ولو ها توسط واحد ولو شاپ کارگاه مرکزی

  8-    تست سیستم ارت مربوط به مخازن توسط واحد تعمیرات برق.

  قابل ذکر است انجام عملیات تعمیرات اساسی فوق با همکاری واحد های تعمیرات مکانیک و کارگاه مرکزی و ابزار دقیق و برق و واحدهای بهره برداری و بازرسی فنی و HSE  و حمل و نقل در ایمنی کامل و مطابق برنامه انجام پذیرفت و در سرویس قرار گرفت .   

اتمام تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو سرخون TK-861
 • 1396/12/28 دوشنبه اتمام تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو سرخون TK-861
  مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو ، توسط متخصصین واحد تعمیرات خبر داد.


  اتمام تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو سرخون TK-861

  مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو ، توسط متخصصین واحد تعمیرات خبر داد.

  پالایشگاه گاز سرخون و قشم دارای دو دستگاه مخزن ذخیره آب آتش نشانی می باشد که مخزن مستقر در فاز دو  به ظرفیت 5000 متر مکعب می باشد . به جهت آماده به کار بودن مخزن فوق ، با توجه به اتمام گواهینامه بازرسی و مطابق برنامه سالانه تعمیرات ، عملیات تعمیرات اساسی مخزن آب آتش نشانی فاز دو  TK-861 آغاز گردید .

  فعالیت های انجام شده در تعمیرات اساسی به شرح ذیل می باشد  :

  1-    تخلیه و آماده سازی مخزن جهت انجام تعمیرات اساسی توسط واحد آب و برق و پساب صنعتی .

  2-    مسدود نمودن ورودی و خروجی مخزن و باز کردن MAN WAY و باز و بسته نمودن کلیه اتصالات و کلیه ولو ها و چک ولوها و سفتی ولو و تعویض آندها توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  3-    لایروبی لجن کف و تمیز کاری دیواره های مخزن و مهیا نمودن شرایط جهت بازدید و انجام تست های مورد نیاز واحد بازرسی توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  4-      انجام تست Vacuum Box Test ( VBT ) توسط واحد بازرسی فنی.

  5-    زنگ زدایی و رنگ آمیزی30 متر مربع از  جداره داخلی و کف مخزن و داربست بندی داخل مخزن جهت بازدید از جداره داخلی توسط واحد مکانیک عمومی.

  6-    انجام تعمیرات و بازرسی دوره ای کلیه ولوها و چک ولو ها توسط واحد ولو شاپ کارگاه مرکزی .

  7-    انجام کالیبراسیون کلیه ادوات کنترلی توسط واحد ابزار دقیق.

  قابل ذکر است انجام عملیات تعمیرات اساسی فوق با همکاری واحد های تعمیرات مکانیک و برق و کارگاه مرکزی و ابزار دقیق و واحد آب و برق و پساب صنعتی و HSE و واحد حمل و نقل و بازرسی فنی در ایمنی کامل و مطابق برنامه انجام پذیرفت و در سرویس قرار گرفت .شرکت پالایش گاز سرخون وقشم موفق به دریافت تقدیر نامه پنج ستاره در حوزه سرآمدی و بهبود مستمر در بین شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران گردید.
 • 1396/12/22 سه‌شنبه شرکت پالایش گاز سرخون وقشم موفق به دریافت تقدیر نامه پنج ستاره در حوزه سرآمدی و بهبود مستمر در بین شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران گردید.
  مراسم نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیران ارشد ستادی و شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت در روز یکشنبه مورخ 13/12/96 برگزار شد.

  شرکت پالایش گاز سرخون وقشم موفق به دریافت تقدیر نامه پنج ستاره در حوزه سرآمدی و بهبود مستمر در بین شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران گردید.

   

  مراسم نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران  با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و  مدیران ارشد ستادی و  شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت در روز یکشنبه مورخ 13/12/96 برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در این  مراسم، با اهدای لوح سپاس و جوایزی ارزنده، از برترین‌های جشنواره سرآمدی بهبود مستمر  و  نیز برترین‌های حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت ملی گاز ایران تقدیر به‌عمل آمد.

   در حوزه سرآمدی ، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم موفق به دریافت تقدیرنامه پنج ستاره برای تعالی گردید و  لوح تقدیرنامه توسط مهندس حمیدرضا عراقی به مهندس محمد حسین نورزوی مدیرعامل این شرکت اهدا گردید.

   

  دراین  بخش جشنواره ، در بین شرکت های پالایشی /انتقال/گاز رسانی / شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، شرکت‌های گاز استان تهران، خوزستان، سمنان و گیلان موفق به دریافت لوح سپاس پنج ستاره شدند. و تندیس بلورین جشنواره سرآمدی نیز به شرکت‌های گاز استان اصفهان و مازندران و  شرکت پالایش گاز هاشمی‌نژاد تعلق گرفت.
  در بخش برترین‌های
  HSE، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم نیز موفق به دریافت تقدیرنامه صنعت سبز گردید.

   

  روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم این موفقیت و کسب افتخارات رابه کلیه کارکنان پرتلاش این شرکت تبریک عرض می نماید.

 تقدیر کانون پیشکسوتان و بازنشستگان صنعت نفت هرمزگان از مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
 • 1396/12/22 سه‌شنبه تقدیر کانون پیشکسوتان و بازنشستگان صنعت نفت هرمزگان از مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
  به پاس ارج نهادن به تلاشهای بی شائبه در برگزاری گردهمایی جشن و نشاط پیشکسوتان کانون بازنشستگان صنعت نفت هرمز گان از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، قدردانی و لوح تقدیر اهداء گردید .

   

   

   

   تقدیر کانون پیشکسوتان و بازنشستگان صنعت نفت هرمزگان از مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

   

    به پاس ارج نهادن به تلاشهای بی شائبه در برگزاری گردهمایی جشن و نشاط پیشکسوتان کانون بازنشستگان صنعت نفت هرمز گان از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، قدردانی و لوح تقدیر اهداء گردید .

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در این مراسم از مدیر عامل مهندس نوروزی بخاطر خدمت صادقانه و تلاش برای پیشرفت و تعالی مادی و معنوی جامعه ، وهمکاری خالصانه در اجرای برنامه های گرد همایی جشن پیشکسوتان کانون صنعت نفت هرمزگان قدردانی و لوح تقدیر از رئیس هیات مدیره این کانون دریافت نمودند.

  لازم به ذکر میباشد این گردهمایی جشن پیشکسوتان صنعت نفت هرمزگان در بهمن 96 با اجرای برنامه های فرهنگی و تقدیر از بازنشستگان در سالن اجتماعات شهرک فجر برگزار گردید.

   

   

اتمام تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821
 • 1396/12/16 چهارشنبه اتمام تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821
  اکبر طاهر نژاد رئیس تعمیرات مکانیک شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821 ، توسط کارشناسان و متخصصین این پالایشگاه خبر داد.

  اتمام تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821  

  اکبر طاهر نژاد رئیس تعمیرات مکانیک شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821 ، توسط کارشناسان و متخصصین این پالایشگاه خبر داد.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی پالایشگاه گاز سرخون و قشم به منظور ذخیره هوای فشرده مصرفی مورد نیاز تجهیزات کنترلی ابزاردقیق و هوای سرویس و کاهش ریسک در شرایط اضطراری و از سرویس خارج شدن ناگهانی کمپرسور های هوای فشرده  دارای یک دستگاه مخزن ذخیره هوای فشرده می باشد تا هوای مصرفی تجهیزات کنترلی ابزاردقیق را تا استارت مجدد کمپرسور های هوا تامین نماید. به جهت آماده به کار بودن مخزن فوق،عملیات تعمیرات اساسی مخزن ذخیره هوای فشرده S-821  مطابق برنامه سالانه آغاز گردید .

  اهم فعالیت های انجام شده در تعمیرات اساسی به شرح ذیل می باشد  :

  1-    تخلیه و آماده سازی مخزن جهت انجام تعمیرات اساسی توسط واحد آب و برق و پساب صنعتی .

  2-    انجام داربست بندی جهت کار در شرایط ایمن توسط واحد مکانیک عمومی .

  3-    مسدود نمودن ورودی و خروجی مخزن و باز کردن MAN WAY و باز و بسته نمودن کلیه اتصالات و کلیه ولو ها و سفتی ولو ها و  تله آب  و گیج گلاس توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  4-    اسکراب و تمیزکاری کف و دیواره های مخزن توسط واحد مکانیک دستگاه ها .

  5-      انجام بازدید و بازرسی توسط امور بازرسی .

  6-     سرویس و انجام کالیبراسیون ادوات ابزار دقیق .

  7-    انجام تعمیرات و بازرسی دوره ای کلیه ولوها و چک ولو ها و سفتی ولوها توسط واحد ولو شاپ کارگاه مرکزی مطابق دستورالعمل بازرسی فنی .

  قابل ذکر است انجام عملیات تعمیرات اساسی فوق با همکاری واحد های تعمیرات مکانیک و کارگاه مرکزی و ابزار دقیق و واحد آب و برق و پساب صنعتی و واحد بازرسی فنی در ایمنی کامل و مطابق برنامه انجام پذیرفت و در سرویس قرار گرفت .
   

حضور مهندسی عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس
 • 1396/12/16 چهارشنبه حضور مهندسی عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس
  مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در راستای افتتاح و بررسی پروژه ها و طرحهای نفت و گاز در استان هرمزگان همزمان با سفر ریاست جمهوری با مدیران و هئیت رئیسه شرکت های تابعه ملی گاز ایران در استان هرمزگان جلسه ی برگزار نمود.

  حضور مهندسی عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس

  مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در راستای افتتاح و بررسی پروژه ها و طرحهای نفت و گاز در استان هرمزگان همزمان با سفر ریاست جمهوری با مدیران و هئیت رئیسه شرکت های تابعه ملی گاز ایران در استان هرمزگان جلسه ی برگزار نمود.

  مهندس عراقی در جمع مدیران شرکت های تابعه با بیان این که هر گاه نام شرکت ملی گاز ایران برده می شود شما خندان می شوید اظهار داشت: این امر نشانه تلاش و پشتکار تمامی  نیروهای شرکت ملی گاز ایران در راستای خدمت رسانی به مردم و نگاه مثبتی است که شما به این شرکت دارید. به گفته وی با بهره برداری از این پروژه ها و طرح ها ازنعمت گاز طبیعی در بخش خانگی و صنعتی  بهره مند خواهند شد.

  وی در ادامه عنوان کرد: به باور من این مساله افتخار بسیار بزرگی برای شرکت ملی گاز ایران و تمامی عزیزانی است که در این راه زحمات فوق العاده ای کشیده اند و به نظر من هر چقدر هم ما این خدمات را به مردم شریف ایران به ویژه روستائیان ارائه دهیم با زهم به نسبت وظیفه ای که در قبال این عزیزان بر دوش داریم بسیار بسیار کم است.

  در این جلسه مدیران شرکت های تابعه شرکت ملی گاز در استان هرمزگان در خصوص عملکرد و فعالیت های صورت گرفته در امر خدمت رسانی و عملیات اجرایی طرح ها و پروژه ها انجام شده در بخش های خانگی و صنعتی ارائه گزارش نمودند.

  این نشست همزمان با سفر محترم ریاست جمهوری جناب دکتر روحانی به  استان هرمزگان در سالن اجتماعات شهرک فجر و با حضور مدیران و هیئت رئیسه پالایش گاز سرخون و قشم منطقه 6 عملیات انتقال گاز و گاز استان هرمزگان برگزار گردید.

افتخاری دیگر درعرصه توسعه و بالندگی وتعهدات زیست محیطی برای شرکت پالایش گاز سرخون وقشم رقم خورد .
 • 1396/12/7 دوشنبه افتخاری دیگر درعرصه توسعه و بالندگی وتعهدات زیست محیطی برای شرکت پالایش گاز سرخون وقشم رقم خورد .
  مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون وقشم ازدریافت تقدیرنامه صنعت سبز کشور توسط این شرکت خبرداد.

  افتخاری دیگر درعرصه توسعه و بالندگی وتعهدات زیست محیطی برای شرکت پالایش گاز سرخون وقشم رقم خورد .

  مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون وقشم ازدریافت تقدیرنامه صنعت سبز کشور توسط این شرکت خبرداد.

   

  درراستای صیانت از محیط زیست و همچنین توسعه فرهنگ زیست محیطی و توازن پایدار منابع و محیط زیست وترغیب صنایع، سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور ، نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز دراسفندماه سال جاری درمحل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست کشور درتهران برگزارگردید .

  به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازسرخون وقشم ،مطابق با اهداف سازمان حفاظت محیط زیست و براساس آیین نامه مصوب کشور و با بررسی وارزیابی شاخص های مدنظر سازمان محیط زیست و ازیابی صورت گرفته توسط کمیته انتخاب صنعت وخدمات سبز ، شرکت پالایش گاز سرخون وقشم توانست تقدیرنامه صنعت سبز را به خود اختصاص دهد .

  خاطرنشان می سازد : نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز با حضورمقامات عالی کشور،مدیران و مسئولین صنایع ، سازمان ها ونهادهای دولتی و خصوصی روز دوشنبه 30/11/96 درتهران برگزارگردید که طی این مراسم با اهدای لوح تقدیر اززحمات و تلاش های  بی دریغ و مجدانه مهندس نوروزی مدیرعامل و کارکنان این شرکت تقدیربعمل آمد .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 36750
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما