دریافت لوح تقدیر با شکوه برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به عنوان میزبان و با شکوه تر برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران تقدیر بعمل آوردند.

    دریافت لوح تقدیر با شکوه برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره

مسابقات قرآن کریم ونهج البلاغه

مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت از مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به عنوان میزبان و با شکوه تر برگزار نمودن مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران تقدیر بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم قائم مقام وزیر نفت در این لوح تقدیر از مهندس نوروزی به پاس زحمات و برای قدردانی و تکریم از مساعی و کوشش مجدانه و شئون کاری و توفیق عمل به فرامین سراسر مهر و عطوفت خداوند سبحان یاد نمودند و این لوح، تقدیم حضور ارزشمند ایشان گردید.

مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در نیمه اول آذرماه 96 در بندرعباس هتل هرمز به تعداد  550 نفر در رشته های قرائت /ترتیل و تحقیق/حفظ/ مفاهیم قران/ نهج البلاغه و اذان برگزار گردید.
 

بيشتر
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 189
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما