برگزاری مراسم روز جانباز درشرکت پالایش گاز سر خون وقشم بمناسبت میلاد با سعادت سه اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روز پاسدار، و حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و حضرت امام سجاد(ع) مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت پالایش گاز سزخون وقشم در نمازخانه امیرالمومنین پالایشگاه با حضور مسئولین و کارکنان برگزار گردید.

برگزاری مراسم روز جانباز درشرکت پالایش گاز سر خون وقشم

بمناسبت میلاد با سعادت سه اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روز پاسدار، و حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و حضرت امام سجاد(ع) مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت پالایش گاز سزخون وقشم در نمازخانه امیرالمومنین پالایشگاه با حضور مسئولین و کارکنان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی در این مراسم پاکدامن رئیس بنیاد شهید استان هرمزگان بعنوان سخنران این مجلس به ایراد سخن پرداختندو ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،بیان داشتند:جانبازان هشت سال دفاع مقدس در زمان جنگ باایستادگی و مبارزه در برابر دشمن و در بعد از جنگ هم مثل همان دوران در عرصه های اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی کار جهادی و ازخود گذشتگی را به نمایش گذاشته اند. وی همچنین با بیان اینکه وظیفه ما در خصوص جانبازان و کسانی که جان خود را در برابر دشمن برای حفظ خاک وطن از دست داده اند، عنوان داشت:هر کدام از ما باید قدر این انقلاب و رویدادهای آن ،آثار و ارزش های جنگ تحمیلی را بدانیم و ارج نهیم،زیرا آسایش و امنیت و آزادی بیان حال حاضر که در جامعه ی ما حکم فرماست مدیون این عزیزان و خون شهیدان هستیم.

دراین مراسم مهندس نوروزی مدیرعامل وحسین طهماسبی مسئول امور ایثارگران شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن تبریک این ایام در خصوص کمال و ارزش های دفاع مقدس و جانبازان عزیز مطالبی بیان داشتند.

در پایان این مراسم ضمن مولودی خوانی مداح اهلبیت از جانبازان هشت سال دفاع مقدس این شرکت با اعطاء شاخه گل و هدیه تقدیر بعمل آمد.

 

 

بيشتر
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 157
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما