حضور مهندسی عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در راستای افتتاح و بررسی پروژه ها و طرحهای نفت و گاز در استان هرمزگان همزمان با سفر ریاست جمهوری با مدیران و هئیت رئیسه شرکت های تابعه ملی گاز ایران در استان هرمزگان جلسه ی برگزار نمود.

حضور مهندسی عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس

مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در راستای افتتاح و بررسی پروژه ها و طرحهای نفت و گاز در استان هرمزگان همزمان با سفر ریاست جمهوری با مدیران و هئیت رئیسه شرکت های تابعه ملی گاز ایران در استان هرمزگان جلسه ی برگزار نمود.

مهندس عراقی در جمع مدیران شرکت های تابعه با بیان این که هر گاه نام شرکت ملی گاز ایران برده می شود شما خندان می شوید اظهار داشت: این امر نشانه تلاش و پشتکار تمامی  نیروهای شرکت ملی گاز ایران در راستای خدمت رسانی به مردم و نگاه مثبتی است که شما به این شرکت دارید. به گفته وی با بهره برداری از این پروژه ها و طرح ها ازنعمت گاز طبیعی در بخش خانگی و صنعتی  بهره مند خواهند شد.

وی در ادامه عنوان کرد: به باور من این مساله افتخار بسیار بزرگی برای شرکت ملی گاز ایران و تمامی عزیزانی است که در این راه زحمات فوق العاده ای کشیده اند و به نظر من هر چقدر هم ما این خدمات را به مردم شریف ایران به ویژه روستائیان ارائه دهیم با زهم به نسبت وظیفه ای که در قبال این عزیزان بر دوش داریم بسیار بسیار کم است.

در این جلسه مدیران شرکت های تابعه شرکت ملی گاز در استان هرمزگان در خصوص عملکرد و فعالیت های صورت گرفته در امر خدمت رسانی و عملیات اجرایی طرح ها و پروژه ها انجام شده در بخش های خانگی و صنعتی ارائه گزارش نمودند.

این نشست همزمان با سفر محترم ریاست جمهوری جناب دکتر روحانی به  استان هرمزگان در سالن اجتماعات شهرک فجر و با حضور مدیران و هیئت رئیسه پالایش گاز سرخون و قشم منطقه 6 عملیات انتقال گاز و گاز استان هرمزگان برگزار گردید.

بيشتر
تعداد بازدید :
تعداد بازديد اين صفحه: 240
 
    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پالایش گازسرخون و قشم می‌باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.


مجری سایت : شرکت سیگما