يكشنبه 5 خرداد 1398   18:33:36
اخبار
14:571398/2/25 چهارشنبه
روابط عمومی یار اصلی سازمان است


روابط عمومی یار اصلی سازمان است

اصحاب رسانه بعنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی با انعکاس دیدگاه های مردم ، فضایی سالم را برای اطلاع رسانی شفاف دستاوردهای صنعت نفت و گاز به دنبال ایجاد امید در جامعه را فراهم می‌کنند.

مهندس محمدحسین نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همزمان با گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی ابراز امیدواری کرد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید» مزین شده است بخش ارتباطات و روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مهم در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت افزود : خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌عنوان چشمان بیدار جامعه، و بدنبال آن دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی صنعت نفت و گاز در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام های ارزنده ای برداشته و تمام انتظارت و مطالبات مردم از سازمان را ایفا می کنند.

وی در ادامه اظهار داشت : ورود فناوری و فضای مجازی را زمینه گسترش ارتباطات و انتشار اطلاعات خواهد بود. بنابراین، در این وضعیت، آنچه می‌تواند جامعه را به سمت واقعیت‌ها و آگاهی‌بخشی درست سوق دهد، فعالیت شفاف خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

وی در پایان با تشکر از تلاش‌ها و زحمات اصحاب رسانه برای ارایه شفاف و به‌موقع اخبار در حوزه صنعت نفت و گاز کشور، عنوان نمود: فراموش نکنید که تنها با اطلاع‌رسانی شفاف و روشن است که می‌توان مانع از کارکردهای منفی و عملکردهای نادرست در سیستم‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه شد.

 

 


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما