يكشنبه 5 خرداد 1398   18:55:39
اخبار
16:161397/12/19 يكشنبه
برگزاری مراسم باشکوه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

مهندس محمدحسین نوروزی افزود : تلاش خالصانه و بی دریغ  کارکنان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشانه تدبیر  و تخصص همه جانبه  در صنعت گاز کشور است.

 

برگزاری مراسم باشکوه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم 

بمناسبت سالگرد چهلمین طلیعه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ، مراسم بزرگ انقلاب با حضور مسئولین،کارکنان رسمی ، قرارداد موقت و ارکان ثالث و خانواده های آنان 14 و 15 اسفند ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجرگاز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم،در این مراسم که با حضور پر شور کارکنان و خانواده های آنان همراه بود،  ابتدا آیاتی چند از کلام اله مجیدقرائت گردید و سپس مهندس محمدحسین نوروزی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی ، از زحمات و تلاش بی شائبه همکاران عزیز در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان و همچنین کسب افتخارات و دستاوردهای متعدد در بخش های مختلف در سطح ملی و استانی تقدیر و تشکر نمودند.

خاطرنشان می سازد : در این مراسم برنامه های متنوعی از قبیل اجرای موسیقی زنده،برنامه کودک ، طنز و تقلید صدا، گروه موسیقی ، همراه با مسابقه برای خانواده ها و فرزندان و اهداء جوایز پیش بینی شده بود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت .

 تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما