پنجشنبه 30 خرداد 1398   19:02:12
اخبار
11:481397/6/10 شنبه
کسب مقام برتر در ارتباطات بخشی ،فرا بخشی و مردمی

کسب مقام برتر در ارتباطات بخشی ،فرا بخشی و مردمی

استاندار هرمزگان از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم دربیست ویکمین جشنواره شهید رجایی تقدیر نمود.

بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور استاندار هرمزگان ، مقامات و مدیران ارشد استان ، فرماندهان نظامی و انتظامی به میزبانی استانداری هرمزگان و با همکاری شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجرگاز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، طی ارزیابی های صورت گرفته ازعملکرد و سنجش سطح کیفی و کمی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در سال 1396 و در راستای دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت کشور، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم درارائه همکاری موثر در ارتباطات بخشی ، فرا بخشی و مردمی را به خود اختصاص داد.

خبرنگار روابط عمومی در ادامه افزود : در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی دکتر همتی استاندار هرمزگان از زحمات و تلاش های بی شائبه مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم وکارکنان این مجموعه در جهت خدمت رسانی و ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی به مردم کشور بالاخص استان هرمزگان با اعطای لوح تقدیر و تشکرنمودند.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما