يكشنبه 5 خرداد 1398   18:08:45
اخبار
15:161397/9/14 چهارشنبه
بسیجیان صنعت نفت؛ سربازان خط مقدم انقلاب و مبارزین قدرتمند تحریم


بسیجیان صنعت نفت؛ سربازان خط مقدم انقلاب و مبارزین قدرتمند تحریم

سردار نقدی در جمع بسیجیان جنوب کشور افزود : اعتقاد خالص، مخلص و تفکر بسیجی باعث ثبات و اعتلای نظام می شود.

همزمان با 5 اذرماه سالروز گرامیداشت هفته بسیج مراسم صبحگاه مشترک و اقتدار بسیجیان خطه نیلگون خلیج فارس با حضور سردار نقدی معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ سالاری فرمانده سپاه امام سجادع استان هرمزگان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مقامات ارشد استان و بسیجیان روز دوشنبه مورخه 05/09/97 در محل سالن ورزشی فجربندرعباس برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گازسرخون و قشم ، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی این شرکت حضور پرشور بعمل اوردند ، که طی این مراسم سردار نقدی در جمع بسیجیان افزود : هشت سال جنگ تحمیلی برگ زرینی بودکه مردم عزیزمان با جانفشانی توانستند کیان مقدس ایران را حفظ کنند و امروز نیز که جنگ اقتصادی است با همان تفکری که در آن دوران داشتیم می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وی در ادامه بیان داشت : نگاه ایثارگرانه باعث اعتلای نظام و پیشرفت آن در مسیرهای مختلف تا به امروز شده و انشاءالله بتوانیم آن نگاهی را که در زمان جنگ داشتیم، امروز هم در دوران سازندگی کشور داشته باشیم.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکان این برنامه گفت: حالاکه دشمن قصد اختلال در نظام را دارد بایستی با نگاه خالصانه و دلسوزانه ای که در دوران جنگ داشتیم ، به مردم عزیزمان خدمت کنیم و  در این برهه هم که جنگ اقتصادی است بتوانیم آن امانتی را که از حاصل خون شهدا به دست ما رسیده پاسداری کنیم تا به صاحب اصلی آن یعنی منجی عالم بشریت برسانیم.

در ادامه نیز سرهنگ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد ع استان هرمزگان با اشاره به اینکه بسیج مستضعفان از روزی که به فرمان امام بزرگوار(ره) در سال 58 تشکیل شد،  همیشه برای نظام خیر و برکت داشته است،  بیان کرد: هرجا که دشمنان خواستند ضربه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کنند، این بسیج بود که در خط مقدم وارد عمل شد و توطئه ها را خنثی کرد.

وی در ادامه سخنان خود به ویژگی های بسیج اشاره کرد و گفت: نخستین ویژگی بسیج، مردمی بودن آن است که از اقشار مختلف مردم در آن حضور دارند و همین امر باعث وحدت تمام اقوام در کشور شده است.

شایان ذکر است در پایان مراسم از بسیجیان نمونه در رده های مختلف در سطح استان وهمچنین خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما