شنبه 3 فروردين 1398   13:34:35
اخبار
10:231397/3/20 يكشنبه
همایش تجلیل از نیکوکاران و حامیان طرح اکرام در استان هرمزگان

همایش تجلیل از نیکوکاران و حامیان طرح اکرام در استان هرمزگان

همایش تجلیل از نیکوکاران و حامیان طرح اکرام با شعار شکوه همدلی-نسیم مهربانی در حضور استاندار ،مدیران ارشد سازمانها و اقشار مختلف مردم در سالن یاس برگزار گردید.

 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در این همایش دکتر همتی استاندار هرمزگان که بصورت مستقیم از مرکز سیمای خلیج فارس صحبتهای ایشان در حال پخش بود عنوان داشتند : در این بخش برنامه ها و فعالیت های زیادی از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته و جا دارد از کارکنان سازمانها ،ادارات و ارگانهای دولتی و خصوصی و مردم شهید پرور استان جهت حضور و مشارکت در این امر خداپسندانه تقدیر و تجلیل بعمل آید.

وی همچنین با بیان اینکه برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره) در اجرایی نمودن طرح اکرام و کمک به خانواده ها تحت پوشش این سازمان در زمینه های مختلف در حال انجام می باشد، عنوان نمودند: جهت جلوگیری از اسراف غذاهای اضافی دست نخورده رستوران ها و همایش ها برای توزیع در بین نیازمندان عملی و اجرا شود.

در پایان این همایش از نیکوکاران و حامیان طرح اکرام با لوح و تندیس تقدیر و تشکر بعمل آمد. که مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به پاس همکاری و مشارکت در برطرف نمودن نیازهای خانواده های ایتام مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت هم در این خبر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان، مسئولین ،همکاران و خانواده ها ی محترم، ازآنان که با ما همراه و همگام در طرح اکرام مشارکت داشتند تشکر و قدردانی نمودند .

 


 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما