يكشنبه 5 خرداد 1398   18:10:18
اخبار
16:351397/7/28 شنبه
گامی بلند در عرصه ی خودکفایی و اقتصاد مقاومتی


گامی بلند در عرصه ی خودکفایی و اقتصاد مقاومتی

مهندس محمد حسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از آغاز تعمیرات اساسی ردیف چهارم واحد تنظیم نقطه شبنم پالایشگاه گاز سرخون توسط متخصصان و کارشناسان توانمند و با تجربه این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی این شرکت ، مهندس نوروزی با بیان اینکه تعمیرات اساسی این واحد با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی بوده اظهار داشت با حداکثر استفاده از فرصت و زمان به وجود آمده در جهت افزایش ایمنی پس از افزایش ظرفیت تولید، در آینده خبرداد.

ایشان همچنین اعلام داشت: که در خصوص مبدلهای حرارتی، فعالیتهای تعمیراتی توسط کارکنان تلاشگر این شرکت در حال انجام بوده و امید است با همت و تلاش خستگی ناپذیر همه دست اندر کاران در واحدهای مختلف پالایشگاه شامل : تعمیرات ، بهره برداری ، بازرسی فنی ، مهندسی و توسعه ، ایمنی و... در تاریخ مقرر و با حفظ استانداردها و ایمنی کامل به اتمام رسیده و واحد مذکور در اسرع وقت در سرویس قرار گیرد.

منوچهر جعفری رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم هم در این خصوص اعلام نمود:با توکل به خدا و تلاش و همت متخصصان،کارشناسان توانمند و با تجربه این شرکت بتوانیم تعمیرات اساسی ردیف چهارم واحدD تنظیم نقطه شبنم را طبق برنامه ریزی اعلام شده به اتمام برسانیم.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما