يكشنبه 5 خرداد 1398   18:12:04
اخبار
11:161398/2/24 سه‌شنبه
فرآورش و رونق تولید پایدار نوید بخش روزهای خوب


فرآورش و رونق تولید پایدار نوید بخش روزهای خوب

 

مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام موفقیت آمیزتعمیرات اساسی واحد دوم تنظیم نقطه شبنم پالایشگاه گاز سرخون به همت متخصصان توانمند و باتجربه این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ، مهندس نوروزی با اعلام این خبر افزود : تعمیرات اساسی ردیف دوم واحد تنظیم نقطه شبنم پالایشگاه گاز سرخون   (Unit 400B) با همت و تلاش خستگی ناپذیر متخصصان و کارکنان واحدهای مختلف این شرکت و با حفظ کیفیت و ایمنی با موفقیت کامل به اتمام رسیده و بار دیگر این واحد به جهت استمرار و رونق تولید پایدار در چرخه تولید قرار گرفت.

وی در ادامه افزود : با استعانت از رهنمودهای مقام معظم رهبری( مدظله العالی )و با درایت و عزم راسخ متخصصان توانمند این شرکت توانسته ایم در زمینه خودکفایی و تعمیرات اساسی با تکیه بر توان نیروهای بومی و همچنین در راستای ساخت تجهیزات و قطعات پالایشگاهی با همکاری شرکت های داخلی مشکلات مربوط به تامین قطعات را برطرف نموده و گام های بسزایی در صنعت نفت و گاز برداریم.

ایشان در خاتمه : از زحمات  و تلاش  بی شائبه کلیه کارکنان رسمی و پیمانکاری به خصوص واحدهای تعمیرات، بهره‌برداری، بازرسی فنی، معاونت مهندسی و توسعه، HSE، حمل و نقل، خدمات دفتری و رفاهی ، امور کالا و روابط عمومی  تقدیر و تشکر نمود.

 


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما