شنبه 3 فروردين 1398   13:34:15
اخبار
15:421397/3/13 يكشنبه
حضور و مشارکت در کارهای خیر و خداپسندانه یکی از وظایف مسئولیت های اجتماعی سازمانهاستحضور و مشارکت در کارهای خیر و خداپسندانه یکی از وظایف مسئولیت های اجتماعی سازمانهاست

شانزدهمین مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد با مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات شهرک فجر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همایش گلریزان با حضور مسئولین ، مدیران ارشد استان و سازمانها ، ادارات ، اقشار جامعه صنفی ، اصناف و افراد مختلف در سالن اجتماعات شهرک فجر این شرکت با شعار((ستاد دیه پیوند دهنده نگاه های منتظر ))برگزار گردید.

دکتر همتی استاندار استان هرمزگان سخنران اصلی این همایش بود که ضمن تشکر و تقدیر از حضور و مشارکت همه عزیزان که در این امر خداپسندانه شرکت نمودند اظهار داشتند: همه مسئولین و مدیران باید نسبت به این مشارکت و آگاهی کارکنان در خصوص فعالیت ها و برنامه های سازمان دیه کشور و آزاد نمودن افرادی که ناخواسته گرفتار بندهای زندان شده اند بیشتر تلاش نمایند تا بتوانیم یکی از وظایف اصلی و مهم فعالیت های مسئولیت اجتماعی را به سرانجام برسانیم.

در مراسم شانزدهمین گلریزان آزادنمودن زندانیان جرائم غیرعمد، سازمانهای دولتی و خصوصی، ارگانها ، نهادها و اقشار مختلف مردم کمک های خود را به شماره حسابهای مربوط واریز نمودند. که شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به نمایندگی از همه کارکنان عزیز و تلاشگر و خدوم مبلغ یکصد میلیون ریال مشارکت خود رادر این امر خیرخواهانه اعلام داشتند.

پایان مراسم با این عنوان که ستاد دیه فرصتی هست برای گرفتن دستان ناتوانی که از بی یاوری پژمرده اند، از تمام حامیان این امر خیر با تندیس و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما