پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398   12:58:51
اخبار
09:291398/1/7 چهارشنبه
حفظ و حراست از جایگاه شهدا و ایثارگران وظیفه عمومی و تکریم جایگاه آنان ضروری است


حفظ و حراست از جایگاه شهدا و ایثارگران وظیفه عمومی و تکریم جایگاه آنان ضروری است

در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های مسئولیت اجتماعی و بمناسبت گرامیداشت سالروز شهداء و همچنین بمنظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس ، مهندس محمحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بهمراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان و جمعی از معاونین و مسئولین با  خانواده معظم شهداء استان هرمزگان دیدار نمودند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت در جمع پربرکت خانواده های معزز شهداء افزود : خادمان به شهدا تمام تلاش خود را دارند تا بهترین خدمت را به والاترین بندگان خداوند و بالاخص خانواده معزز شهداء ارائه نمایند.

مهندس نوروزی در ادامه ضمن قدردانی از صبر ، استقامت و شکیبایی مادران و همسران شهداء در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد که : شما مادران فرزندانی تربیت کردید که خون پاک خود را در راه اسلام و انقلاب نثار کردند تا این نظام آسیبی نبیند.

وی در ادامه در خصوص فداکاری ها و رشادت های و خاطراتی از شهداء در طول دوران هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق بر علیه باطل سخنانی را بیان نموده و بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی در راستای تداوم حرکت انقلاب در تمامی بخش های کشور تاکید کرد.

خاطر نشان می سازد : در پایان مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت  به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح و شاخه گل از خانواده معظم شهداء و بالاخص مادران و همسران شهید تجلیل بعمل آوردند.  

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما