يكشنبه 5 خرداد 1398   18:23:50
اخبار
09:371397/12/21 سه‌شنبه
حفظ و حراست از جایگاه شهدا و ایثارگران وظیفه عمومی و تکریم جایگاه آنان ضروری است


حفظ و حراست از جایگاه شهدا و ایثارگران وظیفه عمومی و تکریم جایگاه آنان ضروری است

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بمناسبت فرا رسیدن گرامیداشت سالروز شهداء و همچنین در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس ، مراسمی با حضور مدیران ، مسئولین ، کارکنان و خانواده های آنان و بالاخص خانواده معظم شهداء  15اسفندماه سالجاری درمحل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجر برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن قدردانی از صبر ، استقامت و شکیبایی مادران و همسران شهداء در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد که : شما مادران فرزندانی تربیت کردید که خون پاک خود را در راه اسلام و انقلاب نثار کردند تا این نظام آسیبی نبیند.

وی در ادامه در خصوص فداکاری ها و رشادت ها ، خاطراتی از شهداء در طول دوران هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق بر علیه باطل سخنانی را بیان نموده و بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی در راستای تداوم حرکت انقلاب در تمامی بخش های کشور تاکید کرد.

خاطر نشان می سازد : طی این مراسم و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح و شاخه گل از سوی مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت از خانواده معظم شهداء و بالاخص مادر و همسر شهید جانباز سیدعبدالوهاب راهبر تجلیل بعمل آمد.            

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما