پنجشنبه 30 خرداد 1398   18:54:18
اخبار
16:421397/10/1 شنبه
جلسه آموزشی مسئولین و کارشناسان حسابداری خرید و فروش شرکتهای پالایشی تابعه شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس برگزار گردید.


جلسه آموزشی مسئولین و کارشناسان حسابداری خرید و فروش شرکتهای پالایشی تابعه شرکت ملی گاز ایران در بندرعباس برگزار گردید.

در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های کلان و همچنین بررسی مباحث مربوط به موضوع فروش محصولات گازی در سطح شرکت ملی گاز ایران ، اولین نشست هم تخصصی کارشناسان مجموعه مدیریت مالی به میزبانی شرکت پالایش گازسرخون و قشم برگزار گردید.

 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گازسرخون و قشم ، در شروع  جلسه مهندس نوروری مدیرعامل این شرکت ضمن تشکر از برنامه ریزی و برگزاری نشست مذکور، ابراز داشت: برنامه ریزی برای تامین خوراک آینده پالایشگاه های گاز که از مخازن مستقل گازی استفاده میکنند، یکی از راهبردهای مهم در حفظ تراز منابع تولید و فروش محصولات می باشد.

در ادامه نیز آقای حیدری زاده معاون پشتیبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن عرض خیرمقدم بیان داشت که : همکاران امور مالی بابهره گیری از تجربه و با استفاده از روشهای مدون و ابلاغی از مجموعه مقررات و روشهای مالی شرکت ملی گاز ایران و انجام محاسبات دقیق توانسته اند همه مراحل مربوط به فرایندفروش محصولات گازی را به خوبی مدیریت نمایند.

در خاتمه این نشست آقای شریعت رئیس حسابداری خرید و فروش شرکت ملی گاز ایران در خصوص مباحث آموزشی مسئولین و کارشناسان حسابداری با موضوعیت نحوه بهبود روندفروش و بررسی تحقق و پیشرفت برنامه های مربوطه تاکید نمود و مباحث تخصصی مرتبط با سرفصل های آموزش مربوطه را ارائه کردند.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما