يكشنبه 5 خرداد 1398   18:11:59
16:351397/12/14 سه‌شنبه
دستگاه ممانعت کننده تشکیل رسوب و رسوب زدایی مغناطیسی آپیتان در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رونمایی گردید.


ابتکاری دیگر توسط فرزندان این مرز و بوم

دستگاه ممانعت کننده تشکیل رسوب و رسوب زدایی مغناطیسی آپیتان در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم  رونمایی گردید.

 

    با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکالای ایرانی و در راستای پیشبرد اهداف به جهت رسیدن به قله های خودکفایی ، با حضور مهندس محمدحسین نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از دستگاه رسوب زدای مغناطیسی آپیتان رونمایی گردید .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، همزمان با سمینار علمی مراحل طراحی ساخت و نحوه عملکرد دستگاه که توسط کارگروه متخصص دی نیهاد آپیتان با مدیریت همکارگرامی آقای مهندس رضا نوری زاده و حمایت شرکت مهندسی مشاور پایدار صنعت عملیاتی گردیده در حضور مدیران و مسئولین ارائه و تیم طراح از ویژگی های بارز دستگاه از قبیل ؛ عدم تأثیر زیست محیطی به دلیل عدم نیاز به مواد شیمیایی و یا منبع تغذیه ، حذف رسوب موجود ، نداشتن هزینه های اجرا ، ایجاد یک لایه محافظ جهت جلوگیری از خوردگی و کاهش مصرف انرژی در صنایع و مصارف عمومی را بیان نمودند.

رضا نوری زاده بیان داشت ، عملکرد و همتراز بودن این دستگاه با نمونه های تولید شده در کشورهای مطرح و صاحب این تکنولوژی توسط یکی از مراکز معتبرعلمی کشورکانادا مورد تأیید واقع گردیده است. 

وی در ادامه افزود : انواع سری دستگاههای طراحی شده بابهره گیری ازقوانین الکترومغناطیس توانسته، بدون استفاده از ادوات مکانیکی و استفاده ازمواد شیمیایی عملیات جلوگیری از تشکیل رسوب و رسوب زدایی را در کمترین زمان ممکن و بیشترین حد لایه برداری انجام دهند.

نوری زاده در پایان خاطر نشان ساخت : زمینه های کاربردی دستگاه مذکور در صنایع نفتی، گازی، پتروشیمی - نیروگاه ها - کلینیکها و بیمارستانها - مصارف عمومی (خانگی مجتمع ها)  و تمام صنایع که آب در آن جریان داشته وهمواره با مشکلات مخرب رسوب مواجه می باشند کاربرد موثری می تواند داشته باشد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما