جمعه 3 اسفند 1397   23:03:04
12:061397/5/10 چهارشنبه
اهداف و استراتژیک موقعیت پالایشگاه گاز سرخون و قشم باید شناسایی شود


اهداف و استراتژیک موقعیت پالایشگاه گاز سرخون و قشم باید شناسایی شود

جلسه مجمع عمومی شرکت ملی گاز ایران جهت ارائه گزارش عملکرد سال96 شرکت های تابعه با حضور اعضای محترم هئیت مدیره در تهران برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار واحد روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت، مدیر عامل و  رییس هئیت مدیره شرکت ملی گاز ایران در جلسه مجمع عمومی پس از بررسی ارائه گزارش عملکرد سال 96 پالایشگاه گاز سرخون در جمع حاضرین جلسه بیان داشتند: پالایشگاه گاز سرخون و قشم با توانمندی در عرصه های مختلف و فرآورش گاز یکی از پالایشگاه های دارای استراتژیک در منطقه خواهد بود. لذا با توجه به نوسانات تولید اقدامات عملی به منظور پایداری تولید پالایشگاه و جلوگیری از آسیب های شغلی و اجتماعی تلاش و اقدامات موثر در تمام زمینه ها توسط مدیریت ،معاونین ،مسئولین کارشناسان و متخصصان داخلی و بالادست انجام داده تا بتوانیم به راهکاراساسی و مهم در این  جهت بدست آوریم.

وی همچنین از مدیریت و کارکنان مجموعه این شرکت تشکر و تقدیر نمود و  با اشاره به اینکه پالایشگاه گاز سرخون و قشم در کارنامه خود با کسب افتخارات در سالهای متمادی و با توجه به نوسانات تولید در این پالایشگاه اظهار داشت: در شرایط حاد و خاص هست که خلاقیت و نوآوری مدیریت و برنامه ریزی، شناسایی نقاط قوت و ضعف و بررسی اهداف و هدف ها مشخص و دیده خواهد شد.

در این جلسه مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به تشریح و ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته در خصوص حفظ شرایط موجود و همچنین سناریوها و راهکارهای تامین پایدار گازمورد نیاز پالایشگاه در آینده توضیحات لازم را ارائه نمودند.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما