چهارشنبه 5 تير 1398   06:58:40
11:061398/3/22 چهارشنبه
اتحاد مسلمانان برای مبارزه با استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف است.اتحاد مسلمانان برای مبارزه با استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف است.

"روز قدس روزی است که باید اسلام را احیاء کنیم".امام خمینی (ره) 

 

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور کارکنان روزه دار و ولایت مدار  شرکت پالایش گاز سرخون وقشم  همگام با مردم با بصیرت شهر بندرعباس به منظور همدردی با مردم مظلوم فلسطین و تجدید پیمان با امام خمینی (ره) و تاسی و تبعیت از بیانات و منویات مقام معظم رهبری، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و بار دیگر بر احقاق حق مردم مظلوم فلسطین تاکید نمودند و خشم و انزجار خود را ازغاصبان فلسطین اعلام داشتند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، کارکنان این شرکت بهمراه خانواده های خود با سایر مردم سلحشور خطه نیلگون خلیج فارس در جمع شرکت کنندگان در صفوف فشرده راهپیمایی  و در ادامه در نماز جمعه حضور یافتند.  

خبرنگار روابط عمومی در ادامه افزود : آیت‌الله نعیم آبادی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس  شهرستان بندرعباس با قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم در  این مراسم، این روز را اوج مقاومت در برابر استکبار جهانی جهانی دانست و اظهار داشت: در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مردم روزه‌دار در این گرمای بوشهر با حضور در راهپیمایی، اوج استقامت، مقاومت و مبارزه با استکبار و رژیم اشغال‌گر قدس نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، اشغال قدس شریف،اوج تجلی ظلم به جهان بشریت و جهان اسلام  دانست و تاکید کرد: در روز قدس  که روز فریادخواهی علیه نظام استکباری است مردم استان هرمزگان همگام با دیگر مسلمانان، مظلومیت مردم فلسطین را یکصدا فریاد زدند.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما