يكشنبه 5 خرداد 1398   18:11:47
16:081397/2/29 شنبه
سیاست کلی شرکت ملی گاز ایران در تولید پایدار و صرفه جویی در این انرژی پاک و ارزان می باشد.

 سیاست کلی شرکت ملی گاز ایران در تولید پایدار و صرفه جویی در  

این     انرژی پاک وارزان می باشد.

 چهارمین همایش تولید پایدار گاز با حضورمعاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مدیران، معاونین و روسای محترم شرکت های پالایش گاز و با حضور نویسندگان، ارائه کنندگان و داوران مقالات در بخش های مختلف به مدت دو  روز طی روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه جاری در پژوهشکده صنعت نفت تهران توسط مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید گاز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در افتتاحیه این همایش دکتر بهمن نیا مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و رییس همایش ضمن خیر مقدم به حاضرین و شرکت کنندگان در چهارمین همایش تولید پایدار گاز، گزارشی از روند برگزاری همایش و اهداف و برنامه های آن ارائه نمودند. ایشان اهداف برگزاری همایش را ترویج پژوهش، دستیابی به راهکارهای تولید پایدار گاز، بررسی موضوعات تخصصی پالایشگاه ها و شرکت های تابعه ملی گاز اعلام کرده و بیان داشتند که بیش از 700 اصل مقاله توسط دبیرخانه همایش دریافت شده است و پس از انجام داوری های تخصصی توسط همکاران محترم در بخش های مربوطه تعداد 132 مقاله جهت ارائه شفاهی و پوستر در همایش انتخاب گردیده اند. ایشان افزودند؛ امیدوارم بتوانیم با رویکرد علمی و برگزاری این همایش ها به نتایج مطلوب در راستای اهداف استراتژیک و اساسی شرکت ملی گاز ایران در عرصه بین المللی دست یابیم. همچنین دکتر بیطرف معاون پژوهشی وزارت نفت و مهندس عراقی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران دیگرسخنران  این همایش بودند.   

لازم بذکر می باشد که مقالات برگزیده جهت ارائه در بخش های فنی و غیر فنی شامل: محور ویژه همایش/ فن آوری اطلاعات و ارتباطات/  منابع انسانی/ مالی و پشتیبانی/ استراتژی و تعالی/ مسئولیت های اجتماعی/ مدیریت راهبری عملیات/ مدیریت دارایی های فیزیکی/ مدیریت انرژی و کربن/ مدیریت HSE طی 2 روز و در سالن ها و پنل های تخصصی همایش توسط نویسندگان ارائه گردیده و توسط پنل های تخصصی داوری مورد ارزیابی قرار گرفتند.  در نهایت نیز در هر محور یک مقاله به عنوان مقاله برتر برگزیده شد و با اهدای لوح تقدیر و تندیس همایش مورد تقدیر قرار گرفت.

در این همایش تعداد4 مقاله در بخش ارائه شفاهی و 3 مقاله نیز در بخش پوستر از شرکت پالایش گاز سرخون و قشم پذیرفته شده بود که توسط همکاران محترم در بخش های مربوطه ارائه گردید. از بین مجموعه مقالات ارائه شده در همایش، مقاله آقای علی مرادپور جغدری با عنوان «بررسی تاثیر نوبتکاری بر سلامت عمومی و تضاد کار- خانواده کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم» به عنوان مقاله برتر در محور منابع انسانی انتخاب گردید و لوح تقدیر و تندیس همایش در این حوزه را به خود اختصاص داد.

روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم کسب عنوان مقاله برتر حوزه منابع انسانی در چهارمین همایش تولید پایدار گاز را به مدیر عامل محترم، آقای مرادپور و کلیه همکاران گرامی و خانواده های آنان و به خصوص همکاران محترم نوبتکار و خانواده های آنان تبریک عرض نموده و از همه عزیزان و همکاران گرامی که با ارائه مقالات، داوری مقالات و انجام فعالیت های اجرایی به نحوی در چهارمین همایش تولید پایدار گاز نقش و مشارکت داشته اند کمال تشکر و قدردانی را بعمل می آورد.

  

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما