جمعه 3 اسفند 1397   23:14:33
11:191397/4/26 سه‌شنبه
حضورنماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهر بندرعباس / قشم/ حاجی آباد در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

حضورنماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهر بندرعباس / قشم/ حاجی آباد در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

دکتر مرادی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرهای بندرعباس – قشم و حاجی آبادجهت بررسی مسائل در بخش انرژی در پالایشگاه گاز سرخون و قشم حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار واحد روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در این جلسه نماینده مجلس شورای اسلامی ، مهندس نوروزی مدیر عامل و مسئولین، دهیار ، بخشدار ،رئیس شورای اسلامی روستاهای نانگ، سرخون – باغو ––قادهار جهت بررسی موارد حوزه خودحضور داشتند. احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی به تشریح مسائل ، مشکلات و راهکارهای همکاری ، همدلی و مشارکت در زمینه های اقتصادی و فرهنگی پرداختند.

دکتر مرادی همچنین از پتانسیل و منابع استان در بخش نفت و گاز خبر داد و بیان نمودند:با همت و تلاش و همکاری و همراهی همه جانبه مدیران و مسئولین همیشه در صحنه و خدمتگذارمردم شریف ، قدرشناس و خدوم ایران عزیز و استان بتوانیم با موفقیت زیر ساخت های اصلی در حوزه انرژی ، اقتصادی و فرهنگی را فراهم نمائیم.

وی با بیان اینکه شرکت در مراسمات و بازدید و سرکشی از تابعه مجاور تاسیسات و توجه به نیاز و درخواست های آنها که بسیار اندک و حداقل امورات های موجود میباشد، بسیار راهگشا و موثر بوده و مشارکت و همراهی مردم را در هر زمینه ایجاد خواهد  .کرد

در این نشست مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن خیر مقدم به دکتر مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی و مدعوین به تشریح اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته این شرکت در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی با توجه به فرآیند اجرایی مسئولیتهای اجتماعی به روستاهای همجوار پالایشگاه و مشارکت و همراهی شرکتهای تابعه ملی گاز ایران پرداختند.

وی با تاکید به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری شعار سال و استفاده از کالای ایرانی و محور خودکفایی ، ساخت قطعات عنوان داشتند:یکی از اهداف مهم ، اساسی و با اهمیت استفاده از ظرفیتهای موجود و به نمایش گذاشتن توان هر ایرانی در عرصه های بین المللی و جهانی می باشد.

در این جلسه دهیار ها ، و رئیس شورای روستا ها هرکدام جداگانه به تشریح ، بررسی مسائل در حوزه و بخش استحفاضی روستای خود پرداختند.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما