چهارشنبه 5 تير 1398   07:05:07
11:351398/3/22 چهارشنبه
شروع تعمیرات اساسی تفکیک کننده ورودی S-202D در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم


شروع تعمیرات اساسی تفکیک کننده ورودی  S-202D در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

 عزم راسخ متخصصان توانمند پالایشگاه گاز سرخون در عرصه خودکفایی و اقتصاد مقاومتی

 

مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات این شرکت از آغاز تعمیرات اساسی تفکیک کننده ورودی گاز پالایشگاه سرخون(S-202D)، در خرداد ماه سالجاری به همت متخصصان و کارشناسان توانمند این شرکت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس جعفری در ادامه افزود: در راستای پایداری تولید و به منظور آمادگی لازم در فصول سرد سال ، تعمیرات تفکیک کننده ورودی به صورت یک شیفته و با استفاده از توان نیروهای داخلی در مدت تعیین شده برنامه‌ریزی گردیده است  وانشاء اله بحول قوه الهی و با همت تمامی متخصصین توانمند و تلاشگر و بهره گیری از تجارب ارزنده کارکنان عملیاتی و پشتیبانی این شرکت فعالیتهای تعمیراتی این واحد با حفظ کیفیت ، مطابق با استاندارهای مربوطه و در شرایط ایمن انجام خواهد پذیرفت.

 

مهندس جعفری در خاتمه بیان داشتند که : شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای خدمت رسانی به مردم در 25 کیلومتری شمال شرقی شهرستان بندرعباس واقع شده و گاز مورد نیاز شهرستان های همجوار شامل ، سیرجان ، کرمان و همچنین صنایع استان از قبیل نیروگاه خلیج فارس ، پالایشگاه نفت ،صنایع فولاد و آلومینیوم بندرعباس، کارخانه سیمان بندرخمیر و ... را  تامین می کند.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما