يكشنبه 5 خرداد 1398   18:28:51
11:001398/2/18 چهارشنبه
توان همه جانبه کارکنان خطه جنوب صنعت گاز در راستای استمرار و رونق تولید پایدار


توان همه جانبه کارکنان خطه جنوب صنعت گاز در راستای استمرار و رونق تولید پایدار

مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از آمادگی همه جانبه این شرکت برای تولید پایدار و خدمت رسانی به مردم  میهن اسلامی در سالجاری خبرداد.

با استعانت و بهره گیری از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی براقتصاد مقاومتی و رونق  تولید ، و همچنین به منظور پیشبرد برنامه ها و رسیدن به اهداف مشترک در مسیر استمرار تولید پایدار ، با عزم راسخ و تلاش شبانه روزی کارکنان و متخصصان توانمند و باتجربه خطه جنوب کشور در سال گذشته حدود ۲ میلیارد مترمکعب گاز فرآورش و قریب ۱۵ هزار تن گاز مایع و بیش از ۱۵۰ هزار مترمکعب میعانات گازی درشرکت پالایش گاز سرخون و قشم تولید شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت پالایش افزود : در سالجاری نیز مصمم هستیم استمرار و تثبیت تولید را به عنوان استراتژی شرکت حفظ کرده و با برنامه ریزی های مناسب و مدون به رسالت مهم خود مبنی بر رونق تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور جامه عمل بپوشانیم.

مهندس نوروزی با اشاره به اقتصاد مقاومتی ، توجه به حمایت از کالای ایرانی و تولید در داخل کشور،  تصریح کرد: در زمینه تامین قطعات از طریق شرکت های سازنده ، اقدامات موثری انجام شده است که به دنبال این امر مهم  توانسته ایم با همت و درایت متخصصان و کارشناسان توانمند و باتجربه این شرکت در حال حاضر، تمام قطعات مورد نیاز و اساسی را از طریق سازندگان بومی تامین نمائیم.

ایشان در خاتمه بیان داشتند که : امیدواریم با همت و درایت مدیران و متخصصان توانمند و باتجربه صنعت نفت و گازمستقر در منطقه بتوانیم در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز با تولید پایدار و همچنین بمنظور حفظ محیط زیست بخشی از انرژی مورد نیاز کشور را تامین نمائیم.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما