يكشنبه 5 خرداد 1398   18:36:31
15:521397/7/21 شنبه
نمایشگاه انرژی با موضوع مدیریت سبز برای اولین بار در هرمزگان برگزار گردید


نمایشگاه انرژی با موضوع مدیریت سبز برای اولین بار در هرمزگان برگزار گردید

در راستای تحقق اهداف و برنامه های استان در بخش توسعه و انرژی اولین نمایشگاه انرژی با مدیریت سبز با حضور شرکتها ، سازمانهای دولتی و خصوصی در بخش صنعتی و غیر صنعتی  در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان  بندرعباس افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس نوروزی مدیرعامل این شرکت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه همراه با مقامات استانی و مسئولین سازمانها و ادارات حضور یافت و اظهار داشتند:نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز که برای اولین بار در هرمزگان به همت سازمان صنعت معدن و تجارت برگزار گردیده بیانگرتوانمندی و پتانسیل دستگاه های اجرایی وشرکتهای صنعتی در  سطح استانبه منظور شناسایی هرچه بهتر بسترها و محورهای خودباوری نیروهای متخصص جوان و توانمند و پر تلاش در عرصه صنعت می باشد.

وی در این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه های شرکتها و سازمانها در باب فعالیتهای مربوطه در زمینه  ساخت قطعات و موضوعات دانش بنیان و کلیدی و همچنین در بخش تولید و توزیع از متصدیان غرفه های  مربوطه توضیحات لازم را کسب نمودند.

لازم بذکر است این نمایشگاه از 17 لغایت 21 مهرماه 97 از ساعت 9 صبح الی 16 بعدازظهر در محل دائمی  نمایشگاه بندرعباس برای بازدید عموم دایر می باشد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما