چهارشنبه 5 تير 1398   06:55:36
13:431398/3/7 سه‌شنبه
ضرورت توجه به آموزش بعنوان یکی از ارکان اساسی ارتقاء و توسعه سطح دانش جامعه می باشد.
ضرورت توجه به آموزش بعنوان یکی از ارکان اساسی ارتقاء و توسعه سطح دانش جامعه می باشد.

استاندار هرمزگان از همکاری مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در جهت پیشبرد اهداف آموزشی تقدیر نمود.

بمنظور پیشبرد اهداف و برنامه های تعلیم و تربیت در سطح جامعه ، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان باحضور دکتر همتی استاندار ، مدیرکل و دبیر شورا ، معاونین ، مدیران دستگاه های اجرایی استان و کارشناسان آموزشی اردیبهشت ماه سالجاری در بندرعباس برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، طی این جلسه دکتر همتی استاندارهرمزگان و رئیس شورای آموزش و پرورش افزود : تعلیم و تربیت در تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی و همچنین رشد و بالندگی نقش و جایگاه تاثیرگذاری را داشته و در این مسیر بمنظور پیشبرد و برنامه های آموزش و پرورش در سطح استان تمام مدیران و مسئولین از هیچ کوششی نباید دریغ نمایند.

ایشان در ادامه بیان داشت : بایستی سازمان آموزش و پرورش استان با برنامه ریزی مناسب و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی ، ارگانهای خصوصی و خیرین بمنظور ارتقاء و توسعه مراکز و فضای آموزشی تحولات مناسبی در امر نوسازی و مدرسه سازی ایجاد گردد.

در پایان جلسه دکتر همتی استاندار هرمزگان با اعطاء لوح از مهندس محمدحسین نوروزی و مجموعه توانمند شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به جهت همکاری و همیاری در زمینه پیشبرد اهداف و برنامه های تعلیم و تربیت و بالاخص توسعه فضاهای آموزشی در سطح استان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما