صفحه اصلی > اخبار 


هدف اصلی از اجرای مانورهای بحران درصنعت نفت و گاز کشور شناسایی و ارتقاء سطح آمادگی نیروهای متخصص تلقی می گردد.
رئیس ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود : مانوراطفاء حریق باحضور دریادلان آتشنشانی خطه نیلگون خلیج فارس درپالایشگاه گازسرخون با موفقیت انجام گردید.
 ١٥:٢٤ - 1398/08/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود : با بهره گیری نیروهای توانمند و متخصص از روش های نوین و استراتژیک پدافندی ، بايد ارتباطاتمان را براي انتقال تجربه، بيشتر كنيم.
همواره در پالایشگاه های گازی کشور در راستای جلوگیری و مقابله با هرگونه حملات سایبری در سیستم های مربوطه ، با همت و عزم راسخ متخصصان توانمند و جوانان نخبه از روش های نوین حفاظتی، دفاع سایبری و پدافند غیرعامل در حفاظت از تاسیسات صنعت عظیم نفت و گاز در منطقه جغرافیایی خطه جنوب کشور مورد استفاده و بهره گیری کارکنان قرار می گیرد.
 ١٤:١٢ - 1398/08/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بندرعباس از مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
در راستای ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی ، مذهبی در سطح سازمان و جامعه و همچنین به جهت ایفای نقش ارزنده و بسزای مدیر عامل و کارکنان تلاشگر و خدوم این شرکت در برپایی هرچه باشکوه تر برنامه مراسم بین المللی غدیر طی چندین سال متوالی به میزبانی بندرعباس و نیزدر سالجاری ، حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بندرعباس با اعطای لوح از اهتمام و كوششهاي انجام شده ازسوی مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در تبيين و تعميم فرهنگ و پیشرفت اهداف و برنامه های غدیر در استان هرمزگان تقدیرو تشکر بعمل آوردند.
 ١٥:٤٦ - 1398/07/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
توان همه جانبه کارکنان صنعت گاز در راستای استمرار و تولید پایدار درسطح کشور
مهندس محمدحسین نوروزی مديرعامل شرکت پالايش گاز سرخون و قشم از آمادگی همه جانبه این شرکت برای تولید پایدار و حداکثری گاز در روزهای سرد در سالجاری خبرداد.
 ١٠:٣٣ - 1398/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برترین های نظام مشارکت کارکنان شرکت پالایش گازسرخون و قشم در شش ماهه اول سالجاری معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شركت پالايش گاز سرخون وقشم ، دراین جلسه آقای عقیل غلام شاهزاده رئیس شورای خلاقیت و نوآوری برترین مشارکت جویان،واحد برتر و ارزیاب برتر شش ماهه اول سال 98 را در بخش بذر پيشنهاد كاركنان معرفي نموده و هدايايی به رسم یادبود به آنان اهداءگردید.
 ١٣:٥١ - 1398/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب