صفحه اصلی > اخبار 


کارمندان نمونه پالایشگاه گاز سرخون در سال ۹۸ معرفی شدند
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت تلاش و نوآوری بروز و اعتماد سازمانی و بدنبال آن عشق و علاقه به پیشرفت و توسعه ماموریت های محوله، از ویژگی های کارمند نمونه برشمرد.
 ١٤:٢٨ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر حوزه علمیه از مدیرعامل و مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه کشور و رئیس حوزه علمیه استان هرمزگان از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعاملشرکت پالایش گاز سرخون و قشمدر راستای ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی ، مذهبی و دینی و اهتمام به حفظ ارزش های سازمانی در سطح سازمان و جامعه و همچنین جهت ایفای نقش ارزنده و بسزای مدیریت و کارکنان تلاشگر و خدوم این شرکت تقدیر نمودند.
 ١٤:٠٩ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
نظام های مدیریتی تحقق اهداف عالیه سازمان را شتاب می بخشد
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با اشاره به اینکه پیاده سازی نظام های مدیریتی در این شرکت دستاوردهای خوبی را داشته،گفت : واژه کیفیت و همچنین مفهوم تولید و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت با ذات صنایع نفت و گاز عجین شده است چرا که این صنایع از ابتدا و انتهای فرایندهای خود از آخرین استاندارهای جهانی پیروی می کنند.
 ١٣:٣٦ - 1399/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید پایدار گاز در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم باتلاش شبانه روزی کارکنان اتاق کنترل مرکزی میسر می گردد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، محمدرضا میهن دوست رئیس بهره برداری این شرکت در خصوص اتاق کنترل می گوید: همانطور که از اسمش مشخص است کنترل فعالیتهای فرآورش و تولید گاز در تمامی واحدهای تاسیسات پالایشگاه گاز سرخون را انجام میدهد.
 ١٣:٣٢ - 1399/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرمایه گذاری در حوزه ایمنی و بهداشت حرفه ای یک اصل مهم است
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مسلم علیمحمدی رئیس ایمنی،بهداشت و محیط زیست گفت: منابع انسانی جزو دارایی های نامشهود یک سازمان هستند و رعایت الزامات بهداشتی محیط کار، به ویژه در شرایط فعلی و باتوجه به شیوع ویروس کرونا، این مهم الزامی است.
 ١٣:٣١ - 1399/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب