صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

اولين جلسه " هم انديشي مديريت آب و بازگرداني پساب " درسطح شركت هاي پالايش گاز كشور و به ميزباني شركت پالايش گاز سرخون وقشم برگزار گرديد .

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود : با بهره گیری و بروز توان نیروهای توانمند و متخصص در بخش مدیریت انرژی بايد ارتباطاتمان را براي انتقال تجربه، بيشتر كنيم.
اولين جلسه " هم انديشي مديريت آب و بازگرداني پساب " درسطح شركت هاي پالايش گاز كشور و به ميزباني شركت پالايش گاز سرخون وقشم برگزار گرديد .
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، ضمن عرض خیرمقدم خدمت میهمانان گرامی بیان کرد : مدیریت آب و پساب صنعتی یکی از چالش های اساسی میادین نفت و گاز بشمار می آید که با برنامه ریزی صحیح مطابق با استاندارد ها و متناسب با امکانات و فرصت های موجود در هر پالایشگاه از تهدیدات جدی این پدیده جلوگیری شود.
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، اين جلسه بنا به دستور مهندس زردویان مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید ملی گاز و با حضور جمعي از روسا و كارشناسان شركت هاي پالايش گاز كشور و همچنین پالايشگاه نفت بندرعباس در دیماه سالجاری بمدت دو روز در محل سالن كنفرانس پالايشگاه گاز سرخون ، به منظور انتقال تجارب فني و بررسي آخرين تكنولوژي وتشريح مباحث مديريت آب و بازگرداني پساب در بندرعباس برگزار گردید.
خبرنگار روابط عمومی در ادامه این نشست افزود : در اين گردهمايي ، دستاوردهاي فني ، اقتصادي و زيست محيطي مديريت حوزه آب وبازگرداني پساب شركت ازقبيل تزريق پساب استحصالي ازخوراك ورودي به چاه همراه با اجراي روشهاي صيانتي آن ، بهينه سازي و اصلاح حوضچه هاي تبخير و نصب سيستم CPI در راستاي افزايش راندمان و بهبود عملكرد مخازن واحد مشعل و پساب صنعتي جهت بازيافت مايعات گازي وحذف مايعات روغني و نهايتاً كاهش چشمگير آلودگي پساب صنعتي پالايشگاه به مواد هيدروكربني ارايه گرديد .
خاطرنشان می سازد : در روز دوم گردهمايي نيز جهت آشنایی هرچه بیشتر با دستگاه های آب و بازگرداني پساب و... و بدنبال آن از مجموعه فعاليت هاي مرتبط پالايشگاه نفت بندرعباس بازديد بعمل آمد .


٠٩:٠٠ - 1398/11/01    /    شماره : ٨٣٧١    /    تعداد نمایش : ٢٢١خروج
تصاویر منتخب