صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

در حوزه پدافندغیرعامل باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم

در حوزه پدافندغیرعامل باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم

مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از توزیع کتاب پدافند غیرعامل در بین کارکنان خبر داد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گازسرخون وقشم ، محمد حسین نوروزی ، مدیر عامل این شرکت بیان کرد : تهدید ها را باید به فرصت تبدیل کنیم و از این فرصت ها جهت ارتقا آمادگی افراد بهره برده و از این رو واحد آموزش پالایشگاه گازسرخون،  در راستای ترویج و توسعه فرهنگ سازی پدافند غیرعامل کتاب های آموزشی  در جهت ارتقا آگاهی همکاران ارکان ثالث ( پیمانکاری ) تهیه و توزیع نموده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه امروزه  موضوع پدافندغیرعامل  به عنوان از مهم ترین فرهنگها برای مصونیت و ایمن سازی صنعت نفت و گاز کشور به شمار می آید ، افزود  که پالایشگاه گاز سرخون و قشم برای تحقق این اصل اساسی کتاب های آموزشی لازم  را تهیه  و در طول سال در بین همکاران توزیع کرده است.

ایشان آموزش پدافندغیرعامل را عاملی برای گسترش سطح آگاهی های عمومی ، ترویج آموزه های لازم و حفظ آنها در سطح جامعه و بالاخص صنعت نفت و گاز کشور در برابر تهدیدات احتمالی برشمرد.

نوروزی در پایان با بیان اینکه ارتقاء فرهنگ ایمنی و مقاوم سازی از طریق افزایش سطح مهارت و آگاهی ، توام با آموزش صحیح و سریع موجب کاهش تلفات و خسارت شده و بدنبال آن شرکت پالایش گازسرخون و قشم همواره بابرپایی دوره های آموزشی و همچنین با تهیه و توزیع کتب،جزوهدر جامعه بالاخص دانش آموزان، کارکنان و خانواده ها گام های موثری به جهت نهادینه سازی پدافندغیرعامل برداشته است.


١١:٢٤ - 1399/11/29    /    شماره : ١٦٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج
تصاویر منتخب