صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در عرصه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه پیشرو می باشد

 

شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در عرصه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه پیشرو می باشد

از محمدحسین نوروزی مدیرعامل و رئیس شورای اقامه نماز شرکت پالایشگاه گاز سرخون تقدیر بعمل آمد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، عنایت اله شکیبائیان رئیس روابط عمومی این شرکت افزود: در روز سه شنبه مورخه ۰۶/۱۶/1400 با حضور رئیس و مسئولین ستاد اقامه نماز در این شرکت، در راستای ترویج و توسعه فریضه الهی نماز در جامعه، از سوی دکتر همتی استاندار هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس و حجت الاسلام اعتمادی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان از محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بعنوان دستگاه برتر با اعطای لوح تقدیر بعمل آمد.

شکیبائیان بیان داشت:طی این نشست محمداعتمادی مشاور استاندار و مدیر شورای اقامه نماز استان هرمزگان ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و همکاران پالایشگاه گاز سرخون در عرصه ترویج نماز، گفت: ازموثرترین راه های سالم و باتقوا این است که جامعه را به سمت نماز دعوت کنیم و بدنبال آن نشر و گسترش فرهنگ نماز بهترین راه برای کاهش آسیب های اجتماعی است.

وی در ادامه گفت: طی سیاست های ابلاغی و ارزیابی های صورت گرفته ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، عملکرد شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در بین دستگاههای اجرایی قابل شایسته تقدیر بوده و بدنبال آن رتبه برتر را به خود اختصاص داده است.

شکیبائیان بیان کرد: کسب رتبه برتر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان نشان از اهتمام دلسوزانه و تلاش مدیریت و مجموعه همکاران متعهد و خدوم شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در مسیر ترویج و توسعه و همچنین تعالی فریضه الهی نماز در سطح جامعه بوده است.

ایشان اظهار داشت: این شرکت هر ساله بابرنامه ریزی مدون و هدفمند کارشناسان واحدهای مرتبط بنابر سیاست های ابلاغی و سند جامع نماز در همه حوزه ها بویژه مباحث آموزشی، برگزاری دوره های مختلف نماز با حضور اساتید مجرب و برجسته، انجام تبلیغات محیطی، و همچنین از طرق فضای مجازی و بدنبال آن از طریق کانال، اینترانت، سروش و سایر راه های مربوطه انجام می شود.

عنایت اله شکیبائیان رئیس روابط عمومی در پایان یادآورشد: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره در عرصه های مختلف فرهنگی، آموزشی و بالاخص ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سطح جامعه پیشرو بوده و این شرکت هر ساله به جهت اهتمام و کوشش های مدیرعامل و کارکنان زیرمجموعه از سوی مدیران ارشد استانی و کشوری مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرد.


١١:٠٤ - 1400/06/17    /    شماره : ٢٠٠٨٠    /    تعداد نمایش : ٨١خروج
تصاویر منتخب