صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

واکسیناسیون کارکنان پالایشگاه گاز سرخون آغاز شد

 

واکسیناسیون کارکنان پالایشگاه گاز سرخون آغاز شد

باهدف حفظ و ارتقا سطح ایمنی و سلامت افراد، طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم انجام شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت افزود: در راستای پیشگیری و همچنین قطع زنجیره انتقال کرونا و بمنظور صیانت از سلامت نیروی انسانی بعنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان، واکسیناسیون مرحله اول کارکنان رسمی، قرارداد مدت موقت و ارکان ثالث شاغل در این مجموعه بطور کامل روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ در سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر آغاز شد شد.

وی در ادامه گفت:  باهماهنگی  های مجدانه مدیران و مسئولین شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با سازمان بسیج کارخانجات و ادارات سپاه امام سجاد(ع) و دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان واکسیناسیون کارکنان شاغل در این شرکت در محل مرکز تجمیع واکسیناسیون شهید فخری زاده مستقردر شهرک فجر آغاز شد.

نوروزی بیان کرد: باتوجه به اینکه پالایشگاه گاز سرخون در فصول سرد زمستان تامین بخشی از انرژی مورد نیاز کشور را بر عهده داشته، بدنبال آن انجام واکسیناسیون همکاران این شرکت بمنظور جلوگیری از ابتلای افراد به بیماری کرونا و سلامتی هر چه بیشتر کارکنان انجام شده، که آنان نقش مهمی را در تولید پایدار این پالایشگاه در جنوب کشور در فصل پاییز و زمستان خواهند داشت.

ایشان اظهار داشت: یکی از اهداف مهم شرکت حفظ سلامت کارکنان بوده و همچنان همه برنامه های تولیدی پالایشگاه گاز سرخون با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در انجام می باشد که بدون هیچ گونه وقفه ای، تولید ایمن، پاک و استاندارد گاز طبیعی به جهت خدمت رسانی به مردم برقرار است.

نوروزی با اشاره به اینکه با انجام واکسیناسیون کارکنان این شرکت در راستای سرعت بخشیدن به این طرح و رفاه آنان،  موجب کنترل هرچه بیشتر بیماری خواهد شد، گفت: باهماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی و مرکزبهداشت استان هرمزگان دوز دوم واکسیناسیون کارکنان پالایشگاه گاز سرخون در زمان مقرر انجام خواهدشد.

محمدحسین نوروزی در پایان یادآور شد: شرکت پالایشگاه گاز سرخون و قشم از اول مردادماه سالجاری به جهت تسریع در طرح واکسیناسیون گروه هدف، سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان هرمزگان قرار داده است و همواره این شرکت با آمادگی کامل در عرصه درمانی در راستای سلامت هموطنان عزیز پیشرو بوده است.


٢١:٢٣ - 1400/06/17    /    شماره : ٢٠١٠٧    /    تعداد نمایش : ١٠٣خروج
تصاویر منتخب