صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مجموعه امورمالی نقش کلیدی در پیشبرد اهداف و برنامه های پالایشگاه گاز سرخون دارد

 

تامین منابع مالی ، یکی از مهمترین وظایف اصلی صنعت نفت و گاز می باشد

مجموعه امورمالی نقش کلیدی در پیشبرد اهداف و برنامه های پالایشگاه گاز سرخون دارد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، خانم علیمرادی رئیس امور مالی همزمان با روزهای پایانی سالجاری گفت: فراهم اوردن اطلاعات مالی منسجم و به هنگام را می توان یکی از مهمترین اهداف سیستم مجموعه مالی تلقی کرده و دسترسی به اطلاعات مالی شفاف ، قابل اتکا بمنظور پاسخگویی به واحدهای مختلف درون و برون سازمانی و تصمیم گیری های مالی آگاهانه از ضرورت های توسعه و رشد این شرکت می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طراحی و تهیه گزارشات مالی جهت راهبرد اهداف و برنامه های شرکت پالایش گازسرخون و قشم به استفاده از اطلاعات سیستم حسابداری دقیق و تحلیل آنها در قالب گزارشات متنوع و یکپارچه می باشد ، بیان کرد : بررسی بودجه های جاری و سرمایه ای بدنبال آن استفاده بهینه از هزینه های مربوطه و همچنین با در نظر گرفتن صرفه جویی در بودجه های سازمان بالاخص واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی را بطور دقیق و منظم توسط کارشناسان امور مالی این شرکت به نحو احسن انجام می گردد.

خانم علیمرادی اظهار داشت: باتلاش و پیگیری های متعدد کارکنان و کارشناسان مجموعه امور مالی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقا میزان رضایت مندی همکاران و خانواده های آنان، در سالجاری با برنامه ریزی مدون و به جهت استفاده از مراکز خدماتی و رفاهی استان تفاهم نامه های مطلوبی را با شرایط مناسب و بصورت اقساطی منعقد گردید.

ایشان بیان کرد: سیستم های بهای تمام شده به عنوان بازوی اصلی مدیریت جهت برنامه ریزی، تصمیم گیری و کنترل عوامل بهای تمام شده محسوب می شود و با استقرار و بهینه کردن ساختارهای سیستم بهای تمام شده می توان طراحی و استفاده از سایر امور از قبیل حساب مدیریت ، بودجه بندی، تحلیل های مالی بهره برد. و بدنبال ان نیز بودجه بندی را می توان بعنوان فرآیند تخصیص منابع را بنابر نیازهای سازمان دانست و منظور از تنطیم بودجه حداکثر استفاده از منابع موجود است.

وی افزود: مدیریت هزینه ها و بازنگری پیمان ها و تکمیل و بستن پرونده های باز از جمله اقدامات شاخصی است که با تلاش و همت همکاران دلسوز مالی انجام پذیرفت . دیگر اقدامات شاخص امور مالی می توان به اخذ تفاهم نامه اجاره تاسیسات گورزین از شرکت نفت فلات قاره تا مادامی که تاسیسات مذکور در دفاتر این شرکت وجود دارد اشاره کرد .

خانم علیمرادی رئیس امور مالی در پایان تلاش های کارکنان این واحد را قابل شایسته دانست و گفت : در روزهای پایانی سال، کارکنان و کارشناسان در بخش های مختلف مجموعه امور مالی با تمام توان در حال جمع بندی و تسویه اسناداز طریق سیستم ستاد بوده تا اینکه بتوانند هرچه سریعتر تاقبل از سال جدید امورات محوله را به نحو احسن انجام دهند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٢:٥٩ - 1399/12/27    /    شماره : ١٦٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٦خروج
تصاویر منتخب