صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک شرکتهای تابعه صنعت گاز و نفت در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار گردید

 

نشست مشترک شرکتهای تابعه صنعت گاز و نفت در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار گردید

 

در راستاي ارتقاء سطح تعاملات و پيگيري مباحث مربوط با ذينفعان و همچنین بررسی مسائل پائین دست و بالا دستی  ، نشست مشترکی با حضور مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان ، مهندس عربلو مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز و جمعی از مسئولین شرکتهای مربوطه روز یکشنبه مورخه 08/01/1400  در سالن کنفرانس اداره مرکزی پالایشگاه  برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم، در ابتداي این جلسه مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن عرض تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه و آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی مدیران و مسئولین ، از زحمات مجموعه  های صنعت گاز و نفت مستقر در منطقه در راستای پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های سازمان در سالهای گذشته تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس محمدحسین نوروزی در ادامه بیان داشت : انشاء اله بحول قوه الهی و با همت همه تلاشگران صنعت نفت و گاز مستقر در استان هرمزگان بتوانیم در عرصه خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان و کارکنان محترم و خانواده های معظم آنها گام های موثری برداریم.

ایشان در خاتمه :  با استعانت از پیام نوروزی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها ، بر تداوم همكاري شركت های تابعه صنعت نفت و گاز مستقر در منطقه در تمامي حوزه ها تاكيد كرد و با اظهار اميدواري در جهت ایجاد تعامل و ارتباطات سازنده با نگرش فرآیندی به منظور پیشبرد برنامه ها و رسیدن به اهداف مشترک تلاش و پیگیری مضاعفی را خواستار شد.

خاطرنشان می سازد طی این نشست هریک از مدیران و مسئولین در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان دیدگاه خود را بیان نمودند.

 


٠٧:٤٦ - 1400/01/11    /    شماره : ١٦٧٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٣خروج
تصاویر منتخب