صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نیروهای متخصص و نخبه در شرکت پالایش گازسرخون و قشم نقش بسزایی ایفا می کنند

 

بهره گیری و استفاده از نیروهایی با صلاحیت حرفه ای یکی از ارکان مهم و اساسی در صنعت نفت و گاز کشور می باشد

نیروهای متخصص و نخبه در شرکت پالایش گازسرخون و قشم نقش بسزایی ایفا می کنند

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت در خصوص صلاحیت حرفه ای و توانمندسازی کارکنان به جهت رسیدن به قله های خودکفایی در سطح صنعت گاز کشور تاکید کرد.

وی در ادامه افزود: از آن جایی که عامل محرک توسعه و تولید پایدار گاز وابسته به نیروی انسانی ماهر و متخصص است، ارتقای مهارت و صلاحیت حرفه ای کارکنان شرکت پالایش گازسرخون و قشم، نقش مهمی در بالا بردن بهره وری این شرکت را بدنبال خواهد داشت.

نوروزی بیان کرد: در راستای تحقق اهداف و برنامه های خودکفایی در پالایشگاه گاز سرخون مستلزم وجود نیروهای توانمند ومجرب با استفاده از فناوری های نوین بوده و بدنبال آن نیز نصب و راه اندازی، تعمیر، نگهداری، تولید و توسعه ماشین الات پالایشگاهی بدست کارکنان این شرکت بصورت خودکفا  مدیریت می شود.

ایشان اظهار داشت: تلاش و کوشش کارکنان با صلاحیت حرفه ای پالایشگاه گازسرخون در همکاری های سازمانی و ایجاد تمهیدات مناسب، تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تولید پایدار گاز داشته و این نشان از آمادگی پرسنل متخصص و ماهر بمنظور انجام وظیفه محوله در بخش های حساس این شرکن و خدمت رسانی به هموطنان دارد.

مهندس محمدحسین نوروزی در پایان گفت: حمایت و مشارکت کلیه واحدهای مربوطه در راستای گسترش و ارتقا فرهنگ آموزش، انتقال دانش و مهارت، استفاده از روش های نوین یادگیری و یاددهی را مورد تاکید قرار داده و همت همگانی و بهره مندی خردجمعی را در صلاحیت حرفه ای همکاران در پالایشگاه گازسرخون خواستارشد.


٠٧:٥٠ - 1400/01/11    /    شماره : ١٦٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٢خروج
تصاویر منتخب