صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع بکار پایگاه تجمیع واکسیناسیون کرونا در سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر

 

شروع بکار پایگاه تجمیع واکسیناسیون کرونا در سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر

شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره به جهت خدمت رسانی در عرصه درمانی پیشرو می باشد

همکاری با مراکز بهداشت و درمان استان هرمزگان به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه و خدمت رسانی به هموطنان عزیز، کار بسیار ارزشمندی است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت گفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه و در جهت تسهیل در واکسیناسیون گروهای هدف در شهرستان بندرعباس، سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: باتوجه به افزایش واکسیناسیون کرونا در شهر بندرعباس و جهت تسهیل در پیشرفت روند این امر برای هموطنان عزیز، سالن ورزشی را بصورت کامل تجهیز کرده و با امکانات کامل به جهت دسترسی آسان تر جهت انجام واکسیناسیون در شهرک فجر راه اندازی  و روزانه تقریباً به ۱۰۰۰ نفر ، واکسن در این محل تزریق می گردد.

نوروزی اظهار داشت: این شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در حوزه درمانی و خدمت رسانی به مردم شریف استان هرمزگان با همکاری مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس پایگاه تجمیع واکسیناسیون شهید فخری زاده با رعایت شرایط مربوطه و تمهیدات لازم در سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر شروع بکار کرده است.

ایشان بیان کرد: در راستای دسترسی آسان هموطنان، با راه اندازی پایگاه تجمیع واکسیناسیون شهید فخری زاده از ساعت ۷ صبح الی ۱۹ در سالن ورزشی شهید راهبر شهرک فجر، همشهریان عزیز که در محدوده اطراف سکونت داشته می توانند همه روزه به راحتی و با دسترسی آسان برابر با ثبت نام در سایت مربوطه به این محل مراجعه و سهمیه واکسن خود را دریافت کنند.

محمدحسین نوروزی در پایان یادآور شد: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز در بخش های مختلف بالاخص در عرصه درمانی پیشرو بوده و بدنبال آن این شرکت با تمام توان آمادگی لازم را به جهت همکاری با سازمان ها و نهادهای مربوطه در زمینه های متعدد را دارد.


١٢:٠٠ - 1400/05/20    /    شماره : ١٩٥٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٧٩خروج
تصاویر منتخب