صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت و تعهدکاری کارکنان در بخش های مختلف صنعت نفت و گاز بستر توسعه پایدار را بدنبال خواهد داشت

 

مشارکت و تعهدکاری کارکنان در بخش های مختلف صنعت نفت و گاز بستر توسعه پایدار را بدنبال خواهد داشت

تعهدکاری و مشارکت نیروی انسانی در پالایشگاه گاز سرخون موجب موفقیت این شرکت شده است

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت تعهدکاری و مشارکت کارکنان را بستر ترقی و توسعه پایدار در سازمان دانسته و استفاده از نیروی انسانی توانمند و کارآمد بعنوان سرمایه اصلی در صنعت نفت و گاز کشور، رشد تفکر گروهی، تحقق خلاقیت و نوآوری و بهره وری سازمان را فراهم میکند.

وی در ادامه تعهدکاری را در پالایش گاز سرخون پارامتر بسیار مهمی داست که علاوه بر پیشبرد اهداف و برنامه های سازمانی و دستیابی به نتیجه مطلوب، وجدان کاری را در پرسنل تقویت کرده و با همکاری و تعاملات ارزنده کارکنان با بخش های مختلف شرکت و بدنبال آن ایجاد انگیزه و تشویق بین پرسنل در جهت ارتقای کارگروهی نقش بسزایی را در بر خواهد داشت.

نوروزی ببان کرد: ماموریت ها و برنامه های پالایشگاه گاز سرخون بصورت مشارکتی می شود و بدنبال آن در بخش های مختلف با مشکل مواجه نمی شویم چرا که با همفکری و تعامل تنش ها را در سازمان به حداقل رسانده و با تصمیم های هوشمندانه به فرصت های بهبود تبدیل کرد و این امر با کار گروهی و تعهدکاری محقق می شود.

 ایشان اظهار داشت: تعهدکاری و مسئولیت پذیری نیروی انسانی از مهمترین ارکان شرکت       می باشد و بایستی با برنامه ریزی صحیح مهارت فنی و مشارکتی شغلی افراد را ارتقا بخشید تا شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون تجارب و توانمندی کارکنان در عرصه استمرار تولید پایدار گاز ایمن و پاک در پالایشگاه گاز سرخون باشیم.

وی با اشاره به نقش عظیم تاسیسات پالایشگاه گاز سرخون در پایداری تولید گاز تصریح کرد: علیرغم ناپایداری هوا و با وجود گرمای طاقت فرسای جنوب کشور ، همکاران تلاشگر و سخت کوش این شرکت توانسته اند تاکنون در راستای خدمت رسانی علاوه بر تامین مصارف خانگی، گاز صنایع و نیروگاه ها را نیز به نحو احسن تامین و به تعهدات خود عمل نمایند.

محمدحسین نوروزی در پایان یادآور شد همچنان ما می توانیم با استفاده از نظرات، پیشنهادات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند و متخصص شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در دستیابی به اهداف سازمان و ارائه خدمات ارزنده تر به هموطنان و رفع مشکلات همکاران کوشا باشیم.


١١:٣٦ - 1400/04/12    /    شماره : ١٨٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج
تصاویر منتخب