صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

قدرت، اقتداردر عرصه تولید پایدار ایمن، پاک و استاندارد گاز طبیعی

 

قدرت و اقتدار صنعت گاز کشور در عرصه تولید پایدار ایمن، پاک و استاندارد گاز طبیعی ادامه دارد

 پالایشگاه گاز سرخون در ادامه راه شهیدان در دفاع از اهداف وطن استوار تر از گذشته در مسیر شکوفایی اقتصاد کشور و خدمت رسانی به مردم گام بر می دارد

 هشت سال دفاع مقدس، حدیث ماندگار پایداری، دلاوری و فداکاری ملتی است که در راه دفاع از مکتب،انقلاب و میهن اسلامی خویش، قله های بلند رشادت و شهادت  را در نوردیدند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: کارکنان این مجموعه راه و اهداف شهیدان عزیزمان را در دفاع از کشور در حوزه تامین بخشی از انرژی مورد نیاز هموطنان  ادامه داده و در سنگر تولید پایدار با شایستگی به میهن اسلامی خدمت می کنند.

وی افزود: در ادامه رشادت های شهیدان هشت سال دفاع مقدس، کارکنان متعهد و خستگی ناپذیر شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در شرایط حساس و دشوار کشور، تمامی موانع را با مجاهدت بر طرف کرده و استوارتر از گذشته در مسیر شکوفایی اقتصاد کشور گام بر می دارند.

نوروزی با اشاره به مجاهدت های شهدای هشت سال دفاع مقدس در برابر حمله ناجوانمردانه دشمنان، گفت: متخصصان و کارکنان توانمند پالایشگاه گازسرخون با قدرت و اقتدار در عرصه تولید پایدار ایمن، پاک و استاندارد گاز طبیعی مورد به منزله دفاع از نظام میهن اسلامی در جنوب کشور و در جوار سواحل  نیلگون خلیج فارس در حال خدمت رسانی می باشند.

ایشان اظهار داشت: نیروهای پرتوان پالایشگاه گاز سرخون بدنبال ادامه راه رزمندگان سلحشور اسلام هشت سال دفاع مقدس، با تلاش های شبانه روزی خود حماسه های جاودانه ای در عرصه تولید پایدار گاز در بخش خانگی و صنایع بر افتخارات این شرکت ثبت کرده اند.

محمدحسین نوروزی در پایان بیان کرد: تعداد زیادی از کارکنان این شرکت در دوران هشت سال دفاع مقدس از طریق این شرکت و بصورت ماموریت و همچنین داوطلبانه حضور داشته اند و بدنبال آن بایستی گفت: یکی از همکاران شاغل در این شرکت بنام جانباز سیدعبدالوهاب راهبر در راه دفاع از اهداف نظام میهن اسلامی به مقام والای شهید نائل آمد و اکنون نیز جانبازان و رزمندگان این مجموعه در ادامه راه در خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید در پالایشگاه گاز سرخون به جهت خدمت به مردم عزیزمان در کشور و بالاخص استان هرمزگان، در حال انجام وظیفه هستند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٦:١٠ - 1400/07/07    /    شماره : ٢٠٥٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٨خروج
تصاویر منتخب