صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ازسوی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران

 

انتصاب سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ازسوی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران

مسعود زردویان مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران حکم پارسا پروین را به عنوان سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم صادر نمود.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم شکیبائیان رئیس روابط عمومی این شرکت عنوان نمود: با توجه به بازنشستگی محمد حسین نوروزی  و نظر به تجارب ارزنده و سوابق پارسا پروین ، طی حکمی ایشان را به عنوان سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم منصوب نمود.

وی اظهار داشت:امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی ، پاکدستی ، حفظ ارزشهای سازمانی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مشکلات کارکنان ، تحقق عدالت ، پایداری تولید و ارتقاء موقعیت شرکت پالایش گاز سرخون و  قشم در استان و شرکت های تابعه ملی گاز ایران با هم فکری ، همکاری ، تلاش و فعالیت صورت پذیرد.

شکیبائیان در پایان افزود:توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله ، خدمت رسانی به مردم و تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستاریم و از زحمات ارزشمند و صادقانه محمد حسین نوروزی که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده تشکر و قدردانی بعمل می آید.


١٦:٠٧ - 1400/07/20    /    شماره : ٢٠٨٤٣    /    تعداد نمایش : ١٠٩خروج
تصاویر منتخب