صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر استاندار هرمزگان از مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم


همایش تجلیل از نیکوکاران و حامیان طرح اکرام با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان،مدیران دستگاه های اجرایی ، سازمان ها و اقشار مختلف مردم در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجر گاز برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، در این همایش دکتر همتی استاندار هرمزگان ضمن قدردانی از زحمات و همکاری کارکنان سازمانها ،ادارات ، ارگانهای دولتی و خصوصی و مردم شهید پرور استان جهت حضور و مشارکت در این امر خداپسندانه و تحقق برنامه ها و فعالیت های کمیته امداد امام خمینی(ره) قدردانی نمود.
وی در ادامه بیان کرد : کارکردها و رویکردهای طرح اکرام ایتام و و همچنین برنامه های حمایت ازخانواده های نیازمندان را: عمل به سیره نبوی ، الگو سازی رفتار نبوی و علوی ، ترویج سنت های حسنه الهی و فرهنگ سازی عمومی ، استقرار و توسعه شبکه حمایتی مردمی کارآمد در حمایت مادی و معنوی از ایتام و خانواده های نیازمند از اهداف اجرای این طرح برشمردند.
درپایان مراسم دکتر همتی استاندار هرمزگان با اعطاء لوح از همکاری و تلاش بی شائبه مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل و کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به جهت حل مشکلات ایتام و نیازمندان و حمایت از برنامه های حمایتی و محرومیت زدایی در سطح استان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
مهندس نوروزی در حاشیه این مراسم اظهار داشت : کارکنان و خانواده های این شرکت همواره با قدم نهادن و مشارکت در یاری رساندن به ایتام بعنوان سرپرست و حامی آنان نقش مهمی در جهت رفع بخشی از مشکلات محرومان کشور ایفا نموده اند.


٠٧:١٧ - 1398/03/18    /    شماره : ٤٣٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٣خروج
تصاویر منتخب