صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع تعميرات اساسي تفکیک کننده ورودی S-202D در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم


عزم راسخ متخصصان توانمند پالایشگاه گاز سرخون در عرصه خودکفایی و اقتصاد مقاومتی.

مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات اين شركت از آغاز تعميرات اساسي تفکیک کننده ورودی گاز پالايشگاه سرخون(S-202D)، در خرداد ماه سالجاری به همت متخصصان و کارشناسان توانمند این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، منوچهر جعفری در ادامه افزود: در راستاي پايداري توليد و به منظور آمادگي لازم در فصول سرد سال ، تعميرات تفکیک کننده ورودی به صورت يك شيفته و با استفاده از توان نیروهای داخلی در مدت تعیین شده برنامه‌ريزي گردیده است وانشاء اله بحول قوه الهی و با همت تمامی متخصصین توانمند و تلاشگر و بهره گیری از تجارب ارزنده کارکنان عملیاتی و پشتیبانی این شرکت فعاليتهاي تعميراتي این واحد با حفظ كيفيت ، مطابق با استاندارهای مربوطه و در شرايط ايمن انجام خواهد پذيرفت.

مهندس جعفری در خاتمه بیان داشتند که : شركت پالايش گاز سرخون و قشم در راستای خدمت رسانی به مردم در 25 كيلومتري شمال شرقي شهرستان بندرعباس واقع شده و گاز مورد نیاز شهرستان های همجوار شامل ، سیرجان ، کرمان و همچنین صنايع استان از قبيل نيروگاه خليج فارس ، پالايشگاه نفت ،صنايع فولاد و آلومينيوم بندرعباس، كارخانه سيمان بندرخمير و ... را تامين مي كند.


٠٨:٥٠ - 1398/03/22    /    شماره : ٤٣٢٨    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج
تصاویر منتخب