صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش نیروی انسانی یکی از اهداف راهبردی و اساسی صنعت نفت و گاز کشور می باشد

آموزش نیروی انسانی یکی از اهداف راهبردی و اساسی صنعت نفت و گاز کشور می باشد
طبق مقررات ايمني و آتش نشاني وزارت نفت، بایستی دوره آموزشي و بازآموزي آتش نشاني براي تمامي پرسنل شاغل در ارگان هاي زير مجموعه شركت نفت و گاز برگزار شود. از این رو در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایمنی بعنوان یکی از ارزشهای سازمانی ،آموزش های تئوری و عملی مقدماتی ايمني و آتش‌نشاني و خاموش كننده‌ها در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با حضور کارکنان و مسئولین بخش های مختلف برگزار گردیده است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مسلم علیمحمدی رئیس ایمنی ، بهداشت و محیط زیست افزود : این دوره های آموزشی با هماهنگي و برنامه ريزي صورت گرفته توسط واحد آموزش با محوريت آشنايي با خطرات پيراموني، شرح وظايف پرسنل در زمان حوادث، آشنايي با اصطلاحات ايمني و آتش نشاني در قالب كلاس تئوري و آشنايي و كار با انواع خاموش كننده ها بصورت عملي ویژه مسئولین و پرسنل بخش های مختلف برگزار شده است.
علیمحمدی با اشاره به اینکه در راستای افزایش سطح فرهنگ ایمنی و دیدگاه HSE، برگزاری این گونه آموزش ها برای محیط کار و محیط زندگی ضروری است، تصریح کرد: فراگیری آموزش ایمنی و آتش نشانی برای کلیه پرسنل شاغل الزامی است تا در صورت لزوم بتوانند پیشگیری و اقدامات لازم را انجام دهند.


١١:٤٥ - 1398/04/02    /    شماره : ٤٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٥خروج
تصاویر منتخب