صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

افتخاری دیگر برای کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد.

اعتمادسازی در صنعت نفت و گاز کشور موجب ایجاد انگیزه ای قوی برای کارکنان این صنعت می شود.
مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از حضور موفقيت آميز این شرکت در پنجمین دوره سنجش سلامت اداری صنعت گاز کشور با عزم راسخ و درایت کارشناسان توانمند و باتجربه این شرکت خبر داد.
در راستای ترویج و توسعه اهداف و برنامه های نظام سلامت اداری و طی ارزیابی های بعمل آمده از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در سطح شرکتهای تابعه شرکت ملی گاز ایران ، پالایش گاز سرخون و قشم موفق شد "رتبه اول" را در پنجمین دوره سنجش سلامت اداری بین شرکتهای پالایش گاز تابعه صنعت گاز کشور را به خود اختصاص دهد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم : مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن تشکر و قدردانی از همت و عزم راسخ کارکنان تلاشگر و توانمند، اظهار امیدواری کرد به حول قوه الهی و با تدبیر و درایت همکاران عزیز بتوانیم با اجرای قانون و مقررات مربوط به ارتقای میزان سلامت اداری در سال های پیش رو، به قله های موفقیت و سربلندی در سطح صنعت نفت و گاز کشور دست پیدا کنیم.
ایشان در ادامه افزود : اساس کار و و ظیفه اصلی مجموعه سلامت اداری در سطح صنعت نفت و گاز کشور مدیریت حفظ حریم کارکنان و پیشگیری از فساد بوده و بدنبال آن نیز سلامت اداری در روند پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های سازمان بعنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌های رشد و پیشرفت تلقی می گردد.
وی بیان کرد: رويكرد اساسی در اين ارزيابي شناسايي و حفظ ارزش ها در سطح سازمان همراه با تجربه، تخصص و دانش درراستای خدمت رسانی ، ارتقای مسئولیت پذیری و وظيفه شناسي كاركنان دربخش های مختلف و همچنين مقابله و پیشگیری با فساد اداري در سطح صنعت گاز کشور برشمرد.
مهندس نوروزی در خاتمه اظهار داشت : برنامه ریزی کمیته سلامت اداری و همچنین تلاش مجموعه کارکنان این شرکت همواره در راستای افزایش ضریب سلامت اداری بوده و بدنبال ان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم طی برنامه مدون با همت و درایت روز افزون در جهت ترویج وتوسعه این امر مهم گام های بسزایی برداشته است.


١١:٤٤ - 1398/04/11    /    شماره : ٤٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٤١٥خروج
تصاویر منتخب