صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

اهداف و استراتژیک شرکت پالایش گاز سرخون و قشم استمرار و پایداری تولید درسطح صنعت گاز با هدف تامین رفاه مردم است.

روند رو به رشد شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
جلسه مجمع عمومی شرکت ملی گاز ایران جهت ارائه گزارش عملکرد سال 97 شرکت های تابعه صنعت گاز با حضور اعضای محترم هئیت مدیره تیرماه سالجاری در محل ساختمان ستاد ملی گاز برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار واحد روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس محمدحسین نوروزی مدیر عامل و نائب رییس هئیت مدیره شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در جلسه مجمع عمومی بیان داشتند: این شرکت با توانمندی در عرصه های مختلف و فرآورش گاز بعنوان یکی از پالایشگاه های دارای استراتژیک در منطقه می باشد.
ایشان در ادامه افزود : با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در زمینه پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور و بدنبال آن با تدبیر مدیریت و خلاقیت و نوآوری متخصصان و کارکنان توانمند شرکت پالایش گاز سرخون و قشم طي سال‌هاي متوالی اقدامات مؤثري در عرصه خودکفایی و همچنین تامين قطعات يدكي مورد نیاز صنعت گاز از منابع توانمند داخل كشور صورت گرفته است. كه علاوه بر كاهش وابستگي به منابع خارجي، صرفه‌جويي قابل توجهي در وقت و هزينه‌هاي نهايي نگهداري و تعميرات صورت گرفته است.
وی اظهار داشت : بحول قوه الهی و با درایت و تدبیر متخصصان توانمند این شرکت در راستای استمرار تولید و پایداری و افزایش تولید پالایشگاه و همچنن بدنبال ان به جهت پیشگیری آسیب های شغلی و اجتماعی و حل مسائل مربوطه ، تلاش و اقدامات مناسبی در تمام زمینه های پژوهشی، خود کفایی، توانمندسازی نیروی انسانی کارآمد و... صورت گرفته، تا بتوانیم به راهکاراساسی و مهم در جهت پویایی و تولید پایدار پالایشگاه گاز سرخون و قشم دست پیدا کنیم.
وی بیان کرد : شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در کارنامه خود افتخارات ارزنده و موثر در عرصه های پژوهشی ، پدافندغیرعامل ، محیط زیست ، تعالی سازمانی ، مسئولیت های اجتماعی و... طی سال گذشته در سطح استان و کشورکسب کرده ، و بدنبال آن نیز با خلاقیت و نوآوری ، مدیریت ، برنامه ریزی و شناسایی نقاط قوت و ضعف و بررسی اهداف و همچنین با همکاری شرکت بالا دستی اقداماتی مناسبی در زمینه استمرار و توسعه تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور صورت گرفته است.
در این جلسه مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به تشریح و ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته در خصوص استمرار تولید و برنامه ریزی عملیاتی در این شرکت پرداخت و اشاره نمود : موقعیت استراتژیک پالایشگاه گاز سرخون در روند تولید پایدار بررسی و مطالعات کارشناسی شده در این خصوص صورت گرفته، و با در نظر گرفتن همه موارد ان شااله بحول قوه الهی و با درایت و تدبیر مدیران ارشد در مجمع وزارت نفت نسبت به تصمیم گیری نهایی به جهت پیشرفت و تحقق اهداف سازمان در مسیر فعالیت های پالایشگاه در حوزه تولید و فرآورش گاز انجام پذیرد.
خاطرنشان می سازد : در جلسه مجمع عمومی این شرکت گزارش جامع و کاملی در خصوص مباحثی از قبیل : هزینه های مالی – روند اجرایی امورکالا در راستای خودکفایی –روند استمرار تولید –فروش LPG ، منابع انسانی و... ارائه گردید.


١١:٤٤ - 1398/04/18    /    شماره : ٤٥٧٢    /    تعداد نمایش : ٥٩٩خروج
تصاویر منتخب