صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش و یادگیری اصول نوین مدیریت پژوهش و فن آوری در صنعت گاز

آموزش و یادگیری اصول نوین مدیریت پژوهش و فن آوری در صنعت گاز
پژوهش پلی میان صنعت گاز و فناوران
در راستای ارتقاء و بهبود سازمان مطرح و سرآمد در سطح صنعت گاز کشور، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره خود را با تغییر و تحولات محیط پیرامونی به‌روز کرده و با استفاده از توانمندی‌ها و شایستگی‌های‌ مدیریت ، مسئولان وکارکنان توانمند در مسیر بهبود و سرآمدی پیشرو بوده است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: پژوهش و فن‌آوری از آن جهت مهم است که مسیر توسعه صنعتی و پیشرفت دربخش های مختلف در سطح کشور تلقی گردیده و شرکت های تابعه صنعت نفت و گاز کشور به جهت دستیابی به این امر مهم برنامه‌ریزی می‌کنند.
مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم اظهار داشت : امروزه روند توسعه و ترویج پژوهش و فن‌آوری در دنیای پیشرو بعنوان یکی از اجزای پیشرفت و توسعه کشورهای در سطوح مختلف صنعتی ، علمی و... محسوب شده و بدنبال آن بایستی گفت مدیریت پژوهش و فن‌آوری مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که باید در کنار یکدیگر قرار گیرند.
مهندس نوروزی با بیان اینکه: بهره‌گیری از ابزار و روش‌های خلاقانه برای پیوند دادن توانمندی‌های سازمان و فرصت‌های فن‌آوری خارج از سازمان را از وظایف مهم و کلیدی مدیریت پژوهش و فن‌آوری برشمرد و افزود: این موضوع اثر گذاری خیلی مهمی در مدیریت نوآوری بدنبال خواهد داشت؛ در این راه مهم تمامی بخش های مختلف صنعت گاز کشور بایستی با درایت و تدبیر یک هم‌افزایی موثر و مناسب را در بین توان و تخصص درون سازمان و تجربیات و تخصص برون سازمان ایجاد کنیم که این موضوع در سطح شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از طریق بهره‌گیری از توان و تخصص پارک‌های علم و فن‌آوری، دانشگاه‌ها و مراکز و موسسات علمی و پژوهشی و... نهادینه و امکان پذیر است.
وی خاطرنشان ساخت : ما بایستی با همت و تلاش مدیریت و کارکنان توانمند سازمان خود را در جایگاهی قرار دهیم که همیشه در سطح صنعت نفت و گاز کشور سرآمد بوده و بدنبال آن تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم با آموزش و یادگیری اصول نوین مدیریت فن‌آوری و نوآوری و انتشار و ترویج آن در تمامی سطوح سازمان، نسبت به ارتقای سطح آگاهی و دانش کارکنان در بخش های مختلف سازمان برنامه ریزی داشته باشیم. تا اینکه بتوانیم با تلاش بی شائبه و شبانه روزی به شرایط استقرار و تثبیت جایگاه نظام نوآوری در زنجیره ارزش و تحقق فعالیت‌های شرکت دست پیدا کنیم.


١٢:٣١ - 1398/04/23    /    شماره : ٤٨٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٧خروج
تصاویر منتخب