صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مهمترین سرمایه هر مجموعه در اجرای برنامه های فرهنگی بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد است.

مهمترین سرمایه هر مجموعه در اجرای برنامه های فرهنگی بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد است.
برنامه های اوقات فراغت با استقبال پر شور خانواده ها و بالاخص نوجوانان و جوانان در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم آغاز گردید.
دبیرشورای فرهنگی : بر اهمیت و ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی ومذهبی در بین کارکنان و خانواده های محترم وبالاخص پیش بردن برنامه ها در سطح نوجوانان و جوانان تاکید نمودند.
باتوجه به فرا رسیدن ایام اوقات فراغت و در راستای زمينه غني سازي اوقات فراغت فرزندان و خانواده ها و همچنین ترویج و توسعه برنامه ها و فعاليتهاي فرهنگی در سطح سازمان و همانند سالهای گذشته با برنامه ریزی شورای فرهنگی شرکتهای تابعه صنعت گاز در هرمزگان و با همکاری واحدهای مختلف شامل : آموزش ، منابع انسانی ، امورمالی ، ورزش ، روابط عمومی و... از اوایل تیرماه سالجاری در رشته های مختلف و با استقبال بی نظیر جوانان و نوجوانان در شهرک فجر برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، عنایت اله شکیبائیان رئیس روابط عمومی و دبیرشورای فرهنگی این شرکت افزود : با همت و تلاش مسئولین و دست اندرکاران در برنامه های اوقات فراغت تابستان سالجاری برنامه های مختلفی از قبیل : قرائت قرآن(روخوانی و رواخوانی) ، نقاشی ، خطاطی ، سفال گری ، فن بیان ، مهارت های زندگی ، دوره های آموزشی ورزشی (فوتبال-شنا-تنیس-والیبال-فوتسال و...) و.... برای همکاران ، خانواده ها و فرزندان باحضور اساتید مجرب و برجسته بصورت متداوم با نظارت اعضای شورا ی فرهنگی برنامه ریزی و باحضور مستمر خانم رازمند بعنوان متصدی درحال برگزاری است.
شکیبائیان دبیرشورای شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در ادامه سخنان خود یکی از اصول مهم و اساسی در پیشبرد برنامه های فرهنگی در هر سازمان را بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد دانسته و بیان داشتند : بایستی در تمامی حوزه های در زمینه آموزش و ارتقاء سطح تخصص نیروی های کارآمد موجود در شرکت برنامه ریزی دقیق انجام پذیرد.
وی در پایان خاطرنشان ساخت : یکی از موارد مهم در حوزه فرهنگی وجود یک سری عوامل خنثی ساز بوده که دست اندرکاران و مسئولین فرهنگی بایستی با استفاده از شبکه مجازی ، راهنمایی والدین ، ایجاد محیط های شاد و متنوع و برگزاری کلاس های آموزشی اثرگذاری مناسب در خصوص رفع عوامل خنثی ساز در مسیر تحقق اهداف فرهنگی ایجاد نمائیم.


١٢:٣٥ - 1398/04/26    /    شماره : ٤٨٥٥    /    تعداد نمایش : ٤١٧خروج
تصاویر منتخب