صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

التزام به قوانین و مقررات HSE در بین رده های مختلف سازمان شامل، مدیران، کارکنان و پیمانکاران شاغل در صنعت گاز کشور نهادینه شده است.


التزام به قوانین و مقررات HSE در بین رده های مختلف سازمان شامل، مدیران، کارکنان و پیمانکاران شاغل در صنعت گاز کشور نهادینه شده است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت گفت: با توجه به این‌که بخش اعظمی از سبد انرژی کشور را صنعت گاز تامین کرده و همچنین با دارا بودن تأسیسات و تجهیزات حساس در سراسرکشور ، از این رو شرکت پالایش گاز سرخون و قشم واقع در موقعیت حساس جغرافیایی در جنوب کشور و درکنارآبهای نیگون خلیج فارس بحول قوه الهی با درایت و همت مدیریت و تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان توانمندو باتجربه این شرکت و بارعایت دستورالعمل‌ها و نکات ایمنی در این حوزه شاهد کاهش حوادث در بخش های مختلف این شرکت می باشیم. که این نشان از مدیریت و مجموعه توانمند ان شرکت می باشد.
نوروزی ادامه داد: انتظار می‌رود مسئولین و کارشناسان مجموعه ایمنی ، بهداشت و محیط زیست با تخصص و با ارتباط و هماهنگی بین حوزه HSE شرکت‌های تابعه صنعت گاز کشور و بدنبال آن با رعایت نکات ایمنی و ملزم کردن خود و بخش های مختلف مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به پیروی ازقوانین و دستورالعمل های مربوطه در زمینه ایمنی می‌توانیم در تولید و بهره‌وری هرچه بیشتر در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مشترکین و ذی‌نفعان، ارتقای چشمگیری را شاهد باشیم.
وی در ادامه سخنان خود بر همکاری و رعایت همه دستگاه‌های سازمان به نکات ایمنی تأکید کرد و گفت: با توجه به گستردگی بخش های مختلف این تاسیسات از مباحث مهمی که در سطح صنعت گاز بایستی به آن توجه ویژه شود، کار گروهی و تیمی است؛ ، بنابراین همکاری و رعایت همه مجموعه بر نکات ایمنی یک الزام بوده و می‌تواند از بسیاری از حوادث جلوگیری کرده و بدنبال آن نیز در توسعه فرهنگ HSE از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده تا شاهد رشد و ارتقای آن در سطح کشور باشیم.
محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در پایان خطاب به کارکنان ایمنی و آتش نشانی اظهار داشت: کار شما از آن جهت ارزشمند است که شما با جان آدم‌ها در ارتباط هستید و نیک می‌دانید که حفظ جان حتی یک نفر با این که دیده نمی‌شود، همان‌طور که در قرآن کریم نیز آمده، بسیار با ارزش و به معنای نجات یک ملت است.


١٠:٤٠ - 1398/05/05    /    شماره : ٤٨٩٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٩خروج
تصاویر منتخب