صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

باهمت و تلاش متخصصان داخلی و بومی تعميرات اساسي واحد600 مربوطه به ذخيره سازي و احياء گلايكول پالایشگاه گاز سرخون در عرصه استمرار تولید پایدار و خودکفایی به اتمام رسید.


باهمت و تلاش متخصصان داخلی و بومی تعميرات اساسي واحد600 مربوطه به ذخيره سازي و احياء گلايكول پالایشگاه گاز سرخون در عرصه استمرار تولید پایدار و خودکفایی به اتمام رسید.
مهندس سیف اله بازرگانی معاون عملیات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از اتمام تعميرات اساسي مخازن ذخيره سازي گلايكول TK-601A&Bو مبدل هاي خنك كننده E-603&4 و ريبويلر E-602XB توسط كارشناسان و متخصصين واحد تعميرات خبر داد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، مهندس بازرگانی معاون عملیات این شرکت افزود : مخازن ذخيره سازي و همچنين مبدل هاي حرارتي و مجموعه ريبويلر E-602XB در واحد 600 مطابق با برنامه سالانه مورد بازدید ، بازرسی و تعمیرات اساسی گرديد.
وی در ادامه بیان داشت : |با توجه به اهميت اين واحد در كيفيت گاز خروجي به جهت اينكه گلايكول وظيفه جذب آب همراه گاز و همچنين جلوگيري از تشكيل هيدرات را برعهده داشته، از این رو انجام تعميرات اساسي تجهيزات این واحد دارای اهمیت و حساسیت بالایی بوده و بدنبال آن باتوجه به حساسیت موجود در این تاسیسات بابرنامه ریزی کارشناسنان و متخصصان توانمند و با بکار گیری نیروهای بومی و تامل گرمای طاقت فرسای جنوب کشور تعمیرات این واحد با موفقیت کامل به اتمام رسید.
بازرگانی درادامه بیان داشت: در راستاي خوداتکایی هرچه بیشتر، تمامي كاركنان شركت شامل واحدهای : تعميرات مكانيك و كارگاه مركزي و ابزار دقيق و برق و بهره برداري و واحد بازرسي فني و HSE و واحد حمل و نقل عزم خود را جزم نموده‌اند تا با برنامه‌ريزي دقيق ، و رعايت تمامي اصول ايمني و استانداردهاي كاري نسبت به اتمام به موقع تعميرات اساسي طبق برنامه‌ زمانبندي و متعاقباً در چرخه قرار گرفتن مجدد این واحد در صنعت پاك، گامي مطمئن در تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري برداشته و همچون گذشته برگي زرين در كارنامه خود به ثبت برسانند.


١٠:١٨ - 1398/05/08    /    شماره : ٤٩٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٨٧خروج
تصاویر منتخب