صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین ارزیابی آمادگی جسمانی آتش نشانان شرکت ملی گازایران در بندرعباس


نخستین ارزیابی آمادگی جسمانی آتش نشانان شرکت ملی گازایران در بندرعباس
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم : آمادگی جسمانی را از الزامات شغل آتش نشانان برشمرد و برگزاری اینگونه ارزیابی را به منظور حفظ و تقویت آمادگی جسمانی آتش نشانان ضروری دانست.
آتش نشانان بعنوان دریادلان کارآمد و با تجربه از تجهیزات و ادوات پالایشگاهی حفاظت می نمایند و با دقت ، سرعت و هوشیاری خود از بروز حوادث احتمالی و همچنین ورود بحران به محیط پالایشگاهی و توسعه آن پیشگیری می کنند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن ارزیابی صورت گرفته از آتش نشانان و دستاوردهای آن اشاره کرد و گفت: این ارزیابی دستاوردهای بسیاری داشته که نشان دهنده مسئولیت پذیری و پشتیبانی مناسب و تاثیرگذار در پالایشگاه گاز سرخون است.
مهندس نوروزی در ادامه افزود: نقاط بهبود و تاثیر گذار در طول مراحل ارزیابی آتش نشانان صنعت گاز کشور مشاهده گردیده و بدنبال آن میزان آمادگی پالایشگاه ها تعیین شده که بایستی سطح تعاملات و ارتباطات در بین شرکت های پالایشی ملی گاز افزایش یابد.
وی در پایان اظهار داشت: نتایج نخستین ارزیابی صورت گرفته از آتش نشانان پس از بررسی و جمع بندی نهایی در اختیار شرکت های پالایشی صنعت گازکشور قرار گرفته که بایستی مدیران و رؤسای HSE با توجه به این نتایج، برنامه ریزی و ریشه یابی لازم برای بهبود فرآیندهای مربوطه در مسیر ارتقای آمادگی آتش نشانان را انجام دهند


٠٨:٥٢ - 1398/05/20    /    شماره : ٥٢٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٥خروج
تصاویر منتخب